Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Milyen érzések...

Érettségizők! Milyen érzések kavarognak bennetek, illetve hogyan készültök?

Figyelt kérdés
Jövő héten fogok szóbelizni középszinten, és meg kell mondjam, ahogy közeledik ez az egész, egyre inkább a hátam közepére kívánom. Az összes tétel ki van dolgozva, tanulom is őket, de egyszerűen nem tudok észben tartani ennyi mindent. Azt se tudom, mikor melyik tárgyból felelek, és készüljek fel több, mint 60 tételből. Megőrjít, hogy mire az egyiket megtanulom, a másik java részét elfelejtem (persze-persze, "a 4 év alatt kellett volna megatnulni", meg "más dolgod úgysincs", ugyan már!). Úgyis az lesz, hogy "hát ez így kevés". Ti hogy gondoljátok? És hogyan készültök? Én a legrosszabbra számítok, mert ennyi mindenből tényleg lehetetlen rendesen felkészülni.

2015. jún. 16. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én jövőhét szerdán megyek, és nagyon elegem van, még kb 20 tételt át se néztem! :( Ráadásul nálunk családi biznic a málnaszedés, ami beindult, így heti többször reggel 5-kor kell kelnem, aztán fizikai munkát végeznem, és ezek után, hogy ki se aludtam magam és elfáradtam, még tanuljak hatékonyan, haha! Eddig nem voltam ideges, de így hogy az utolsó egy hétbe kerültem, tele a libero :D "Csak" magyarom és törim lesz, az emelt angol lement 2 hete, de mindkét tanárom maxos feleletet vár el, s sejtelmem sincs, hogy fogom megcsinálni. Pedig már van nyelvvizsgám, előrehozott érettségim, szóval tudom milyen egy vizsgahelyzet, de ennek mégis nagyobb a súlya, ezért is érzem hogy összeroppanok. És nekem irodalomból még 9 tételem ki sincs dolgozva, és van 2, amit órán se vettünk át, szóval teljesen új. Ahj, miért nem tudom áttekerni a következő hetet :(
2015. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

,,készüljek fel több, mint 60 tételből''


Srác örülj neki hogy csak 60 tételed van kb.

Nekem 1 tantárgy tartalmazott 60 tételt KÖZÉPSZINTEN:)

160 tételem volt összesen és középszintű volt minden. Ettől csak nem rosszabb a te helyzeted.

2015. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!