Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El fogják fogadni a jelentkezé...

El fogják fogadni a jelentkezésem e-felviben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még jelentkezéskor feltöltöttem az utolsó év előtti bizonyítványomat,

ami jelenleg "feldolgozás alatt" állt. Most, mivel már kézhez kaptam minden más papírt,

fel akartam tölteni őket. Az előző bizonyítványom mellett, a műveletek gombbal fel akartam

tölteni a maradék oldalát a bizonyítványomnak. Utána kiírta, hogy "továbbküldve feldolgozásra".

Utána pedig láttam, hogy összesen egy fájl van csatolva, gondolom, így töröltem az előző

oldalt. El is olvastam utána (tudom, előtte kellett volna), hogy új oldalt az új dokumentum

csatolásánál kellett volna. Akkor azt csináltam, hogy egy pdf fájlba tettem mindkét oldalát,

szóval egy új, két oldalas dokumentumot töltöttem fel az Új dokumentum csatolásánál.

Most így jelenleg két "középiskolai bizonyítvány" is feldolgozásra vár. Lehet ebből baj?



2015. jún. 21. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem te vagy az egyetlen aki balf.aszkodik. És ezt ne vedd sértésnek, de érted 100 ezer ember jelentkezik, csinálnak ennél cifrábbakat is az emberek. Ha mindenkit kizárnának ilyesmiért, akkor pontok se kellenének a megmaradó embereket gond nélkül felvennék :)

De azért illik odafigyelni a részletekre, most 18 évesen a dokumentumfeltöltésnél, 30 évesen a hitelkérelemben vannak az apróbetűs lényegek :))

2015. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!