35 évesen késő?

Figyelt kérdés

Jártam főiskolára , jól ment de nem diplomáztam le . ' gyakorlati és 1 szóbeli vizsga belőle hátra az oklevélig. Évekig halasztgattam a befejezést mert sok sok év után rájöttem nem akarom azt csinálni. Így a 4 év befejezése után több mint 10 évvel tudom mit csinálnék .Kertészmérnök vagy élelmiszermérnök lennék szóval az agrár terület érdekel . 3,5 év a képzési idő


Öreg vagyok hozzá ha jövőre 36 évesen vágok bele és megyek vissza az iskolapadba ?


2015. jún. 22. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele :) hallottam már olyanról is, aki a jog befejezése után ment el orvosira
2015. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A főiskolán volt olyan tankörtársam aki 36 körül volt. Semmi hátránya nem volt emiatt.
2015. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne már késő ?! Nekem van 61 éves szaktársam is.
2015. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

számold ki hány éves koroban mész nyugdíjba. ebből vond le a képzés idejét . igen , megéri.

viszont az élelmiszermérnökiről ha jól hallottam mester nélkül nem sokat ér, szóval 3,5+2 év úgy. bár biztos lehet anélkül is dolgozni

2015. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!