Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha SOTE ÁOK-ra is megvan a...

Ha SOTE ÁOK-ra is megvan a pontom, attól érdemes Debrecenbe menni orvosira?

Figyelt kérdés
Kb. ugyanannyira lakom, főleg a társaságtól félek Pesten.

2015. jún. 29. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

te tudod, nézz utána , hogy hol mennyibe fájna a megélhetés. mert azért nem mindegy , több mint 6 évig.. az is fontos, hogy melyik város tetszik jobban.

én debreceni vagyok, Budapest már szerintem túlzsúfolt és nem bírom az olyan nagy tömeget ami ott mindennapos.az is fontos lehet, hogy a későbbiekben hol szeretnél majd dolgozni, van -e valahol ismerősöd.

2015. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mért félsz a pesti társaságtól? Miben vagyunk mások mint bárki? (nem kötözködés, tényleg érdekel)
2015. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartok a sznoboktól, a barátságtalan pesti embertől. Vidéken lehet családiasabb lenne a hangulat.
2015. jún. 29. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

1.vagyok

tényleg nem jókat hallani a SOTÉS hallgatókról. én nem ismerek egyet se, úgyhogy nincs véleményem, de másoktól az hallottam, hogy milyen nagyra vannak magukkal, mert hogy ők többet tudnak mint más egyetemeken a hallgatók és a diplomájuk is elismertebb lesz stb.

ezt nem tudom, hogy tényleg így gondolják -e, ezeket hallottam.

2015. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Lol... kicsit vicces, kezdjük azzal, hogy mind2 egyetemre ugyanolyan emberek felvételiznek, max SOTE-sok több pontot szereztek.


Vidékiek meg meg vannak sértve azon, hogy az ő egyetemük könnyebb, és innen jön az, hogy SOTEsok milyen beképzeltek.


Debreceni egyetemről tudván tudom, hogy KÖNNYEBB mint a SOTE. De ettől nem nézem le őket, ahogy Corvinusok haverjaimat se, akik 4 héttel hamarabb kész vannak a vizsgáikkal. -.-


Ha megvan a pontod én inkább SOTE-t választanám, presztízs miatt és több TDK lehetőség miatt. Közösségre csak azért mert SOTE vagy DOTE nem lesz különbség.

2015. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Na itt az élő példa, a tipikus SOTE-s bunkóra. Én Pécsre jártam, egyetlen egyetemről merem elmondani, hogy jobb, mint a többi, az pedig Szeged. Debrecen annyiból különleges, hogy kicsit más a képzés menete, mint a többi egyetemen, de erről a debreceniek tudnak mesélni.

Ami Pestet illeti. Oda is járnak normális emberek, de valóban sok a tipikus sznob bunkó, aki ha találkozik veled, azzal kezdi, hogy "jaa te csak Pécsre, Szegedre, Debrecenbe jársz...", aztán amikor dolgozni kellene, kiderül, hogy semmivel sem jobb mint te csak nagyobb az egója, meg a pofája.

2015. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!