Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes jelentkeznem, ha mindkét helyre felvennének? SE vagy DE általános orvosi?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mi van közelebb? Milyen az anyagi helyzeted? Melyik várost szereted jobban?
2015. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

igen nem mindegy a pénz, mert debrecenben azért olcsóbb lenne az albérlet és a megélhetés. sőt sok lakótelep közel van az egyetemhez akár biciklivel is meg tudod oldani a közlekedést.persze közvetlen az egyetem mellett drágábbak az albérletek, de könnyen megközelíthető:))

színvonalt tekintve mindegyik jó, megtanulod amit kell, mindkét helyről kapott diplomával el tudsz helyezkedni, szóval szerintem az ne legyen szempont.

2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, nekem mindkét helyen van hol laknom, ez nem szempont. Csak az, hogy hol érzem jobban magam, hol jobb a képzés, a légkör meg ilyenek (:
2015. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Debreceni könnyebb , de sote nek nagyobb a presztizse külföldön.
2015. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "debreceni könnyebb" annyira unalmas már...
2015. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ezt hagyjuk már ezt a Debrecen könnyebb dolgot.... Mindkettő akreditált gyógyszerész képzés. A dékán konkrétan Szegedről jött át sok más tanár mellett. A hallgatók kb. jelentős része kipereg vagy lebukik az elején. Van nem olyan tárgy, amiből Szegeden szigorlat sincs, vagy éppen kevesebb félévben oktatják... Kicsit uncsi már ez a Szegeden képezik a gyógyszerész Istebeket , Debrecen meg gagyi... Nekem van csoporttársam, aki Szegedről jött át, mert nem haladt és ugyanígy itt sem engedik át.
2015. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi ugyanez vonatkozik az orvosi képzésre is.
2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!