Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek e gólyatáborba?

Menjek e gólyatáborba?

Figyelt kérdés

DE-BTK -ra jelentkeztem, szerintem fel fognak venni (fiú vagyok) az a gáz, hogy alig van gimis fiú osztálytársam aki a BTK-ra jön, így kb. gólyatáborban egy fiú ismerősöm se lesz. Na már most, barátnőm van, szóval az, hogy csajozási szempontból menjek a gólyatáborba az kilőve, plusz még ott van az, hogy elég drága és nem is vagyok az a hú de nagy piálós fajta, most azért fizessek 20ezret, hogy egy héten keresztül szívassanak a felsőbbévesek? :D A másik oldalról meg ott van az, hogy azért mégis csak kíváncsi vagyok milyen lehet és félek ha nem megyek el akkor később nem tudok majd beilleszkedni. Szerintetek?

19/f


2015. júl. 15. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha nem piálsz, ne menj szerintem

a nem ivós ismerőseim többsége egy nap után hazajött onnan. értelme nincs, még a szaktársaid se nagyon ismerheted meg, csak ha szerencséd van, és kifogod őket a tömegből

2015. júl. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el!

Én is idén megyek egyetemre (legalábbis remélem! :D), és egy ember sem jelentkezett oda, ahova menni szeretnék. De ez nem tart vissza, úgy vagyok vele, hogy egy nagy buli. :) Elmegyek, megismerem a szaktársaimat, a felsőbb éveseket.

Egyébként vannak, akik azt mondják, hátrány, ha nem mész el a gólyatáborba, hiszen ott pár nap alatt összeszokik a társaság, és "klikkesednek" majd az első naptól, de vannak olyanok is, akik azt mondják, ez semmit nem számít.


Szerintem ne hagyd ki, életed egyik legjobb bulija lesz, és nehogy később megbánd, hogy nem mentél el. :)

2015. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát igen, eléggé javasolt lenne, h elmenj. figyelj, a gólyatáborok mindig arról szóltak, hogy a nagyok szivatják az újakat, és be akarják törni őket, ezen kár fennakadni. Viszont ez amolyan kötelező kellék, ha kivonod magad a közösségi életből, később megbosszulja ez magát, nem fognak úgy kezelni, mint azt, aki átesett a különböző beavatási ceremóniákon. De hát te tudod ...
2015. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
két szakot végeztem el, egy gólyatáborban sem voltam, de a hátrányát sosem éreztem. a többség úgyis a közös órákon, a közös szenvedés alatt csiszolódik össze :) és a felsőbb évesek is ugyanolyan segítőkészek voltak. nem erről szól a GT, hanem arról, hogy leisszák magukat alfába, aztán nem is emlékszik senki, kit ismert meg vagy kit nem.
2015. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

" Viszont ez amolyan kötelező kellék, ha kivonod magad a közösségi életből, később megbosszulja ez magát, nem fognak úgy kezelni, mint azt, aki átesett a különböző beavatási ceremóniákon. De hát te tudod ..."

Jézusom... Kisbirka. Pont leszarják majd a csoporttársaid, hogy voltál-e vagy sem táborban. A felsőbbévesekhez meg szerinted mennyi közöd lesz? Köszönni se fognak, még akkor sem, ha együtt basztatok be... Ugyanmár. Megy ez a nagy "kár lenne kihagyni". Ha nagy piás vagy, akkor tényleg sajnálhatod, ha kihagyod. Ott buli, pia ((erőszak))ezerrel egy hétig. Jaj de hívogató, komolyan. Mégegyszer. Pont lesz*rja a közösség, hogy voltál-e vagy sem. Semmi, de semmi hátrányod nem lesz belőle. Aki mást mond, az vagy buta, vagy csak hajlandó húszezret azért kifizetni, hogy a többi piással igyon.

Hurrá.

2015. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"figyelj, a gólyatáborok mindig arról szóltak, hogy a nagyok szivatják az újakat, és be akarják törni őket, ezen kár fennakadni"

Ahogy a kérdező is mondta, miért fizessen azért, hogy "szívassák"? Betörni? Miért kéne betörni az újakat? Milyen értelemben betörni? Hogy sz*pkodni kell a felsőbbévesek nemiszervét, ha előrébb akarsz jutni? Ez nem így megy. Nem kell betörés, csak tanulással jutsz előrébb. Semmi közöd nem lesz a felsőbb évesekehez. Komolyan, mi motivál valakit arra, hogy megaláztassa magát?! Miért? Semmi nem lesz jobb-rosszabb ettől/enélkül. Istenem, ilyenkor mindig eszembejutnak az alacsony ponthatárok. :(

2015. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"életed egyik legjobb bulija lesz, és nehogy később megbánd"

Az emberek különböznek. Lehet te nagyon élvezed, ha iszol, mint a gödény, és megy az idióta baromkodás... Semmi értelme például egy olyannak, mint én vagyok. Nem vagyok piás, nem kedvelem az idióta baromkodást, részeg vihorászást, értelmetlen agonizálást, tiniskedést... Mint a részeg brit fiatalok...

A kérdező nem igen kedvelné szerintem. Amúgy, csak mellékes kis megjegyzésképp: Valamiért azok az emberek mentek nálunk gólyatáborba, akik később bukdácsoltak, mert nincs sok agyuk (alacsony volt a pontszámuk :D)... Szóval a felfogás itt kijön... Hogy mi mikor jellemző kb.

2015. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Ha kivonod magad a közösségi életből, az később megbosszulja magát." Jaj, ne vicceljünk már. Ezt ki írta, egy leendő gólya? Látszik. Az egyetemen már semmit nem határoz meg, hogy mikor hol vagy, ott vagy-e a nemtomén sportnapon a csoporttársaiddal, vagy kari napokon mennyire vagy jelen. Ez már itt nem számít..... :D Legalábbis én, mi bejárunk az órákra, tanulunk, ott együtt vagyunk. Látszik, hogy van még olyan, aki a giminél lemaradt. :D
2015. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem nem fogok menni! :D
2015. júl. 15. 14:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Én első évvel végeztem most és nem voltam gólyatáborban de én kifejezetten barátom miatt, mert neki szarul esett volna és nekem is, mivel manapság a szexről meg piálásról szól tényleg így meg azért szerintem senki nem szívesen engedi el a párját ösztönlények közé. :D Semmi hátrányom nem volt belőle és lettek barátaim időközben. Legjobban a vizsga fog összehozni :'D Amúgy abban is igaza van előttem szólónak, hogy nálunk is pl., aki volt gólyatáborban java részét második félévben már nem láttam bent több épülős órámon sem.( Képekről tudom nagyjából kik voltak ott meg pletykából)
2015. júl. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!