Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudom hogy ki a jó...

Honnan tudom hogy ki a jó könyvelő? Mi alapján választok? Mennyi a dijazásuk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismeretség, és ajánlás alapján választok. Ha sokat "cseszeget", akkor jó, mert odafigyel a részletekre. És az is jó jel, ha sok ügyfele van! :)
2009. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább könyvvizsgáló. Aki benne van a kamarában, az csak jó lehet :)
2009. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én könyvelő vagyok. Szerintem az a jó könyvelő, aki elég tájékozott, tud válaszolni a kérdéseidre, felhívja a lehetőségre a figyelmed, a saját maga nevében adja le a bevallásokat, van regisztrált mérlegképes végzettsége, és felelősségbiztosítása. Ha túl sok ügyfele van, az nem biztos, hogy nagyon jó, mert kevesebb ideje marad rád, és lehet, hogy mással dolgoztat, aki nem olyan szakképzett. Nagyon nehéz megtalálni a megfelelő könyvelőt, de ha nem az igazi akit találtál, ne félj változtatni.
2009. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!