Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akiknek nem sikerült az...

Akiknek nem sikerült az orvosi! Ti mihez kezdtek most? Újra beadjátok? Mennyi hiányzott nektek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
unokatesómat másodjára vették fel, ma már szülész-nőgyógyász. ha majd 70 évesek lesztek, tökmindegy lesz ez az egy év. ha tényleg ezt akarod, menj újra, érettségizz újra, rontani nem fogsz tudni. hajrá!
2015. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszerész leszek
2015. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem harmadszorra vettek fel éppen ponthatàron. A kutyàt nem érdekli ez az egyetemen. Nagyon sokan vannak akiket nem elsőre vettek fel. A csoport fele kb ilyen. Sok olyan is van akit magas ponttal vettek fel aztán szépen elhasalt a demokon. Úgyhogy kitartás! Ne adjátok fel! Amúgy én OKJztem az üres éveimben. Hasznomra vált.
2015. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én több sötét emberrel találkoztam azok között akiket elsőre fölvettek, mint akiket nem... Ugyanúgy lehet egy hülye idióta az is, sőt elég sokan azt e tudják mit akarnak csak tanulnak mint egy fél őrült az érettségire, aztán 480 ponttal verik a nyálukat az első anat vizsgáig max az anat szigóig....Ha orvos akarsz lenni próbáld meg még egyszer, tedd hasznossá ezt az egy évet. Rajtad múlik, hogy sokkal jobb ember leszel, mint azok akik emiatt piszkálnak, vagy elkullogsz egy kudarc után. Egyénként saját vélemény de milliószor többet ér egy olyan orvos, aki tud gondolkodni, látja a világot, nem csak a könyvek fölött görnyedve éli le a szerencsétlen életét aztán les mint a birka amikor gondolkodni kellene. Szóval fel a fejjel, sikerülni fog ! :-) Puszi az első válaszolónak! :D reméljük nem azok népes táborát erősíted, akik félőrültként rohangálnak az orvosi egyetemen..sajnos az ilyen beteg fajtájából is van néhány.....
2015. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre újrapróbálom. Találtam egy jó magántanárt, aki felkészít, eddig minden diákját felvettek 80-90% feletti eredményekkel. Hozzá fogok járni bioszból és kémiából is és tavasszal megint érettségizni fogok. Nem adom fel!
2015. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly sajna lemaradtam egy ponttal. Én ezalatt az egy év alatt eljártam magántanárhoz, újra érettségiztem bioszból és kémiából is. Megcsináltam a jogsit meg a nyelvvizsgát (ha még nincs). És közben eljártam egy fél éves gagyi OKJ-ra meg párhuzamosan vele pár hónapot dolgozni, bár a munkának hamar vége lett. Nem szerettem ezt az évet, de legalább "hasznosan" telt. Én elég bulizós típus vagyok, ha megteheted használd ki, járj el szórakozni, nekem sajnos nem volt rá lehetőségem, nem jó helyen élek :D Egy év alatt teljesen megváltozott a hozzáállásom, biztos vagyok benne, hogy komolyabban fogom venni a tanulást, mintha tavaly bekerültem volna, szóval ha ezt nézzük, nagyon jót tett ez az egy év. Kicsit beleláttam a munka világába is, érettebb és komolyabb lettem. Lehet hasznosan is tölteni ezt az évet. Sok sikert jövőre! :)
2015. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Más szak mérnökök, engem sem vettek fel elsőre okj az üres járatban 2. alkalommal felvettek. Én nagyon rosszul éltem meg csak mennek az évek és nem haladok.
2020. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!