Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE gólyatábor bemutatkozó...

SOTE gólyatábor bemutatkozó levél?

Figyelt kérdés
Ez korábban is volt? Miért szükséges postai úton küldeni, miért kell képet mellékelni? Ezt csak én furcsállom?

2015. júl. 31. 16:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy (mellékelj egy képet magadról) "hogy felismerhessünk", az évszázad poénja, még belegondolni is rossz, ahogy a hökösök nyeritenek valami "basznivaló egyiptológuson" vagy "Pistának jó lesz"-en, mint anno. Komolyan mindenkit kép alapján fognak beosztani, felismerni, stb, és nem abc sorrendben?
2015. júl. 31. 17:03
 2/14 anonim ***** válasza:

Pláne, hogy majdnem 1000 gólyájuk van mostanában. Instruktor is van sok, de nem hiszem, hogy ezeket el is akarják olvasni. Ismerőstől megkérdezhetem, vagy előbb-utóbb olvassa ezt egy sotés, és megmondja, hogy mi van, csak viccelnek-e.

Könnyebben eljut oda a képetek, ha mindenki elviszi magával.

2015. aug. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 poris95 válasza:
hello, én tavaly voltam gólya a sotén, és ugyanúgy képet kellett mellékelni a bemutatkozó levélhez. Elég volt néhány sor, amúgy, semmi extra. A levélre az instruktorom személyre szólóan kézírásos levéllel válaszolt, ami nem olyan meglepő, hiszen 40-50 gólyára betűnként 15 instruktor is jutott. És valóban egyből.megismertek képről is, illetve arra is emlékezett az adott instruktor, hogy ő írt nekem levelet.
2015. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a bemutatkozó levéllel és a képpel, csak szerintem interneten sokkal egyszerűbb és gyorsabb lenne ezt elintézni, pláne hogy jelentkezni is online kell a táborba ezért nem értem, de természetesen nem egy hatalmas fáradtság senkinek sem.:)
2015. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Küld el, elolvassák hidd el. Megvan az oka, hogy miért így kell elküldeni :)


Amúgy válaszolnak is majd, ugyanúgy levélben.

2015. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Akkor bocs, és kellemesen csalódtam, meg eddig se voltam róluk rossz véleménnyel.
2015. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel fognak ismerni! Es mint az elottem szolo mondta, oka van, a válaszban pedig megkapsz minden informaciot! :)
2015. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mekkora képet küldjek? Méretben.
2015. aug. 3. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ismerem a szervezetet, és egyáltalán nem olyan ott a közhangulat, hogy listát csináljanak, a jónőséget és a politikai nézetet osztályozva. Szóval aggódni nincs okod :)
2015. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen oka van? Lesz valami "találd ki ki ez a személy?" vagy "válaszd ki ki szimpatikus a levél alapján és legyetek szobatársak/csoporttársak?"
2015. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!