Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaposvári Egyetem gólyatábor?...

Kaposvári Egyetem gólyatábor? Mennyire "durva"? Elmennétek az alábbi esetben? L

Figyelt kérdés

Tudom most minden 5. kérdés gólyatáborról szól, sokat el is olvastam de sok fővárosi egyetemmel kapcsolatos én pedig vidékre megyek. Szerintem vannak különbségek egyetemek közt.

Hetek óta rágódom, hogy menjek e vagy sem. Abból a szempontból jó lenne, hogy lehet ismerkedni az emberekkel is a hellyel is, a várossal is és nem vadidegenként megyek oda szeptemberben. Azonban ez három nap, ott leszek még éveket, hogy mindezt bőven legyen időm megismerni főleg, hogy koleszos leszek ha minden jól megy.

Viszont engem egyáltalán nem vonz az alkohol meg az ivászat. Sem a szivatások meg a vetélkedők, meg a csináljunk hülyét magunkból sztorik. Persze ha ott lennék nem húznám ki magam alóla de nem biztos, hogy jól érezném magam. Sosem voltam a hétvégi bulik lelke, én ennél kicsit visszafogottabb vagyok, a baráti köröm is mindig hasonló mentalitású volt. Nem mondom h nem szeretek meginni egyszer egyszer pár pohárral vagy elmenni egy jó koncertre, fesztiválra, de az amiket mostanában hallani a gt.-ról, nem vonz. Arról nem beszélve, hogy nem olcsó mulatság. Eleve fizetni kell a részvételért, oda és vissza kell utazni ami nekem szintén nem olcsó, + 3-4 napig enni is kell valamit tehát ott is költenék. Én bevallom sajnálnám rá a kemény munkával megszerzett pénzem elszórni. így is van elég kiadás hisz még nem voltam koleszos sem és azért oda egy két dolgot illik venni. Szülői támogatást anyagi szempontból nem kérek és nem is fogadnám el. Sokat veszítenék ha nem mennék el?



2015. aug. 2. 11:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

én nem megyek.van barátnőm akinek már megvolt a múlt héten.azt mondta,hogy igazából felesleges volt elmenni. több százan voltak. pár emberrel jobban megismerkedett,de egyik se az ő szakjára jár. pedig nem egy antiszociális lányról beszélünk,középsuliban is mindenkivel jóban volt.


én is nagyon remélem,hogy azért még lehetnek majd barátaim ,mert nem veszek részt ezen a 3-4 napon.utána lesz még sok évünk megismerni egymást,főleg mivel sok kislétszámú labori gyakorlat lesz. amúgy sem vagyok az a nagy buli királynő, alkoholt sem szívesen fogyasztok, mert nagyon hamar beüt, és nem szeretek hülyét csinálni magamból a viselkedésemmel. (Főleg mivel már lapul mindenki zsebében egy kamerás telefon)

na és van barátom is és nem tudnék olyan önfeledten bulizni nélküle napokig.:/ ez van

na meg ugye diákmunkázok és a tábor árát 4-5 nap munkából tudnám fedezni. meg költőpénz stb.. nem bántam meg eddig,hogy nem jelentkeztem.

amit az első oldal alján írt valaki az meg undorító. kik vagytok ti és milyen jogon akartok betörni valakit?? azt hittem egyetemre már felnőtt emberek járnak...tévedtem..

2015. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
és nagyon undorító dolog mást levetkőztetni. tán melegek vagytok? szerintem nem a kérdezőnek kell visszavenni az arcából..
2015. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok! :) Végül én sem mentem, nem is jelentkeztem, nem is bántam meg. Más dolgom is akadt közbe.

Rengeteg lehetőség lesz még az ismerkedésre én egyáltalán nem tartok attól, hogy a gt hiánya miatt majd ki leszek rekesztve. De ha logikusan gondolkodunk is, tegyük fel 1000 emberből elmegy legfeljebb 100, abból minimum a fele semmire se emlékszik a másik 25tel nem is beszélnél a maradék 25ból 23 nem is a te szakodra jár és marad 2 ember akit az órán is megismerhetnél... (?) Kb ez az ami lejött a barátok élménybeszámolóiból.

Nem érzem magam kevesebbnek h nem vagyok ott. :)


Utolsó! Te is Kaposvárra jelentkeztél? :)

2015. aug. 24. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!