Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcikibb helyzet...

Mi volt a legcikibb helyzet amibe tanárod előtt kerültél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 16:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az mikor szerelmet vallottam Neki! (L)
2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Juj :D Utolsónak komolyan megtetted? :) És mit mondott? Hogy merted neki bevallani? Én nem merem. :( Bocsi az offért.
2010. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Tom h ez régi post, de ha valaki keresi megtalálja majd :D

Szóval, nekem az volt, hogy barátnőmmel az kibeszéltük azt a tanárt, aki az órát tartotta.LEvélben.A tnár elkérte és mikor beszedte mindenki füzetét (hogy leosztályozza) utána bergasztotta a füzetembe a levelet és kommentálta (pl. tényleg? Komolyan ezt gondolod? Mivel érdemeltem ki?) aztán z egész osztály előtt a kezembe adta én meg égő pofával olvastam, ami oda volt írva.. itró ciki volt :SS

másik nem annyira gáz, matek órán folyton dumáltunk és a tanár többször ránkszólt.Én dumálok dumálok.Egyzser nagy röhögés nézem mi van.A tanár fejbe akart vágni a szivaccsal csak félrement.Fú égett a fejem.... Aztán máskor szintén matekórán a fülünknél fogva rántott ki és kiküldött, hogy beszéljük meg hogy kell viselkedni órán.Utána égő fejjel nyitom ki az ajtót, hogy bejöhetünk?

ez tavaly volt most vagyok 13 éves, ez 7-be volt

2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer piros filctollal beszineztem egy papírzsebkendőt, hogy kimehessek óráról telefonálni. Mondtam a tanárnak hogy tessék sives lenni kiengedni a WC-re, mert vérzik az orrom. Mire a tanár azt mondja: Menjél kifelé, mert úgy látom, te már vérzel alul-felül...

Hát tuti, hogy a mensire célzott.

2015. jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sétáltam le a lépcsőn, és valaki meglökött, én meg majdnem leestem. Odaszóltam a vállam fölött, hogy: Na, hülye!, és sajnos kiderült, hogy az osztályfőnököm volt az...
2021. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!