Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elismerés, emberektől való...

Elismerés, emberektől való félelem?

Figyelt kérdés

kérlek segítsetek rajtam mert nincs ötletem.

Rettenetesen izgulos tipus vagyok ,mindenre rögtön rá parázok ,nem csak vizsgákra ,de még egy kis dolgozatra is.

Igazából nem tudom hogy ez miből fakad ,de ahogy egyre több ilyen helyzetbe kerülök ,kezdek rá jönni ,hogy talán attől félek ,hogy mit mondanak az emberek.

Idén éretségizek ,és eddig a kiséretségiket mindet végig sírtam ,idén ki is kellett vinni a töriről ,mert remegek ,sírok ,görcsölök ..A kressz vizsgám elötti éjszakán sokszor rohantam a wc-re hányva ,és nem tudtam aludni a hasgörcstöl ,de elsőre meglett ..sajnos egyébként ezekre a dolgokra annyira ráparázok hogy nem is sikerülnek.

3 Forgalmi vizsgát buktam el eddig a parázásom miatt ..Szerdán megyek a 4.re aminek sikerülnie kell ,de már mikor a dátumot megtudtam sirtam ,és azóta görcsölök és enni se tudok rendesen.A vizsga biztos és az oktató is megmondta ,hogy tudok vezetni csak ,rettenetesen stresszes és félős vagyok.

Valaki tud valami módszert ami legalább egy kicsit leküzdené ezt a szörnyű stresszelést ,félelmet?Mert foggalmam sincs mit csináljak szerdán..:( segítség!



2015. aug. 21. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

juj...


bocsi, tudom, hogy e hozzászólásomnak nem fogsz örülni, de egy kis örömmel -és persze sok-sok eggyüttérzéssel- látom, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen!


Én is várom a válaszokat.

2015. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szociális fóbia-szerű tünetek és a környezetnek való mindenáron történő görcsös megfelelnivágyás-akarás és attól való félelem, hogy ez nem sikerül (vagy nem sikerül maradéktalanul).

Én csak laikus vagyok, de pszichológus sokat tudna segíteni.

2015. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!