Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a viselkedés? Van...

Normális ez a viselkedés? Van ennek valami neve?

Figyelt kérdés
Szóval.Amióta suliba járok kb.,folyamatoan csúfolnak,kiközösítenek,melegnek hívnak.Egy idő után viszont elhittem azt ,hogy meleg vagyok.Nem vagyok az,de teljesen ''elhiszem'' hogy az vagyok.Bántottak is kiskoromban,ezért még az emberektől is ''félek''.Van ennek a betegségnek valami neve ?

2015. jún. 28. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
lemaradt : 15F
2015. jún. 28. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
az emberektől való félelmet szociálisfóbiának/szorongásnak szokták nevezni. Az,hogy lassan te magad is elhiszed magadról,hogy az vagy ami állításod szerint nem az annak "köszönhető",hogy gyenge vagy..lelkileg gyenge vagy és ezek a sértések mind beépülnek a tudatodba nem tudod őket lepattintani magadról mert nem vagy hozzá elég erős..légy tisztában magaddal az értékeiddel ne hagyd,hogy mások érvényesítsék rajtad az akaratukat..nekik rossz azt akarják ha nekik rossz legyen másnak is rossz...ezek kipécézik azt aki sérülékeny megérzik és rászállnak az emberre..45kg-s lányokkal is elhitetik,hogy fuj de dagadt vagy de hájas..és szép lassan elkezdi látni magán a nemlétező hurkákat és vad koplalásba kezd..ne hagyd magad!
2015. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok védekezni,mert nincs mivel...Rajtam kívül valahogy a suliban pl. mindenki makulátlan
2015. jún. 29. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy makulátlanok :) mindenkinek megvan a maga harca.. miért kellene védekezned? mi az az ok amiért szerinted ezt mondják? történt valami?
2015. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem történt semmi,de fiú vagyok,csak egy nagyon kicsit hosszabb a hajam mint a normális fiúknak(így tetszik),15 évesen még nem volt barátnőm,nem járok bulizni stb stb...egyszóval meleg vagyok mindenki szemében
2015. jún. 29. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi közük ahhoz,hogy volt-e barátnőd vagy nem 15 évesen nem vagy elkésve semmiről...attól meleg valaki mert "szingli" akkor én is meleg vagyok ennyiből...a hajad meg hord úgy ahogy neked tetszik most amúgy is az a divat(nekem mellesleg nem tetszik) de azok a srácok mégse veszik fel pedig őket is lebu..ák..és lesöprik a vállukról..ennyi... kapd össze magad
2015. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akkor én meg egy leszbikus csaj vagyok, mert a hajam 15 centivel rövidebb, mint a többi lánynak:D ?! Ráadásul kicsit hajlok arra, hogy mindent egy feminista szemszögéből lássak, és a feminista nők a sztereotípiák szerint is leszbikusak :D.

Visszatérve a témára: szerintem sz**rd le, hogy mit gondolnak rólad, mert tudod te magadról, hogy melyik nemhez vonzódsz! Nem kell nekik eldönteni, hogy a fiúkat, vagy a lányokat szereted (esetleg mindkettőt). Én, amikor arra számítottam, hogy valaki b**sztatni fog, fülhallgatóval a fülemben mentem be, és amikor a csaj (EGY R**BANC!) elkezdett nekem dumálni, végig hallottam, aztán, amikor abbahagyta, kivettem a fülemből a fülhallgatót, ránéztem, és megkérdeztem, hogy: Mondtál valamit? Aztán rámosolyogtam:D Erre mindenki kiröhögte:D (Nem biztos, hogy veled is ez történne, csak gondoltam, elmesélem :))

Ne hidd azt, hogy meleg vagy, csak azért, mert azt mondták. Nekem is volt olyan, hogy azt hittem, hogy a csajok jönnek be, aztán meg megismertem pár normális srácot, és rájöttem, hogy ilyenről szó sincs :D

12/L (Igen, 12 éves vagyok, és tudom, hogy nem kéne ilyen kérdések válaszolnom, vagy egyáltalán elolvasnom, de mentségemre legyen mondva, hogy a legtöbb ember gimnazistának néz :D )

2015. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!