Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap vizsgázik a lányom....

Holnap vizsgázik a lányom. Nyugtató jó ötlet?

Figyelt kérdés
A kislányom megbukott matematikából. Holnap lesz a vizsga. 25 pont kell a százból, hogy át menjen. De mára már annyira be stresszelt hogy reggeóta sír, szédül es fáj a gyomra. Tanult rá és nyár óta heti három órát töltött magán tanárnál de nem bízik magában. Ha adnék neki fél szem frontint, hogy ma ki pihenje magát az jó ötlet? Vizsga elött nem akarok mert félek, hogy tompítaná.

2015. aug. 26. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nem jó ötlet.

Ha felkészült a nyáron, akkor sikerülni fog, el kell hitetni vele.

Én elvinném kirándulni, egy jó sétára jó levegőn.

A zöld környezet, a fej kiszellőztetése, majd egy jó uzsonna jót tesz.

Ja, és semmiképp ne tanuljon már az utolsó nap.

Ami tudás megvan, az meg is lesz holnap, ami nincs, az meg már nem.

2015. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges ma adni, mert holnap úgyis izgulni fog. Esetleg reggel adj 0,25 mg frontint és reggelizzen is mellé.
2015. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne foglalkozzon vele én most Éretségiztem egyáltalán nem izgultam .
2015. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
Szükségtelen a gyógyszer ilyenkor, nem segít. Friss levegő inkább, egy kis nyugalom, figyelemelterelés sokkal jobb.
2015. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
No, és hogy sikerült a vizsga?
2015. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány é ves a kislány ? gyógyszert semmikép se én is kérdezem sikerült e a vizsga ?
2015. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!