Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogra ugyanannyi pontot...

SZJG kérdése:

Jogra ugyanannyi pontot viszek akkor is ha infóból érettségizek vagy hittanból?

Figyelt kérdés
Ötödik tantárgynak ezt a kettőt néztem, de infóból kicsit neccesebb elérni a 90% fölötti eredményt mint hittanból. De ugye, ha a hittant választom azt ugyanúgy tantárgynak nézik? ( még akkor is ha csak szóbeli része van? )

2015. aug. 27. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nézd meg a követelményt.
2015. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jogra sem az infót, sem a hittant nem fogadják el :)
2015. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
irodalom ,töri és angol.. ezeket nézik, és ebből kell egy emeltet választani.. nem találtam erről szóló leírást, hogy ötödik tantárgynak mi számíthat bele.. ezért kérdeztem
2015. aug. 27. 10:23
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha én irodalom érettségit, angol érettségit és emelt történelem érettségit is teszek akkor 5. tantárgynak mit néznek már nekem? nem értem O.o
2015. aug. 27. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem néznek minden tárgyat..
2015. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mindegy hogy infóból vagy hittanból érettségizek, mert ugyanannyira számít csak bele a kettő..
2015. aug. 27. 10:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint ugyanannyira NEM számít bele a kettő. :D Igen. Tök mindegy. Azok a tárgyak lényegesek, amik fel vannak sorolva a követelményeknél. A többire szarnak magasról.
2015. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2015. aug. 27. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
A tanulmanyi pontokba lehet hogy beszamit, de az pontszamban nem sokat jelent. (Regen volt nekem ez a pontszamosdi.)
2015. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a 2 felvételi tárgyat duplázzák, akkor tök mindegy. Ha a bizonyítványjegyekből és érettségi %-okból számolják, akkor beleszámít, és teljesen mindegy, hogy miből teszed le, egyforma értékű tárgyak. Abból menj, amiből jobb eredményre számítasz.
2015. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!