Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bántanak a suliban mit tegyek?

Bántanak a suliban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1 nagyobb magasabb gyerek a suliban ő a fő gonosz vele van egy haverja ő ha nincs vele a colos akkor nem bánt. Tipikus cigánykodás. Az a baj hogy én elég besz@ri vagyok nem merek velük kikezdeni mert akkor mégjobban bántanak mert akkor már van miért. Volt már így. Ez a verjük meg a gyengébbet úgyse üt vissza. Igazgatónak szoltam megfogta a válllát és mondta neki h ne csinálj ilyet. Ennyi. Osztályfőnöke "kirugatta" nem járhatott be suliba csak vizsgákra. Tavaly volt ez. Idén első nap odajött hozzám és mondta hogy az lesz mint tavaly akkor úgy megrugott hogy a telefon a zsebemben is meghajlott. Azóta se voltam suliba részben ezért mert félek. Mit tegyek ez ellen?

Szólok az igazgatóhelyettesnek az rendes meg a osztályfőnökének ő mellettem van de ha nem kerül ki a suliból akkor Továbbra is bántani fog. Ha bánt és nyoma marad akkor rendőrségen feljelenteném. Mi lenne a legjobb megoldás? Lelkileg is nagyon megvisel a dolog


2015. szept. 3. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi? Helyi újság, tv van? Ha az igazgató nem hajlandó rendet tenni, akkor botrányt csinálnék belőle.

Engem lányként vertek, akkor apám közölte a gyerekkel, hogy lenyúl a torkán és kihúzza végbelét rajta. A b sztatás még tartott egy ideig, de nem vertek.

2015. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szülők menjenek be az igazgatóhoz, ha nem elég, akkor a KLIK-hez. Ha véletlenül tényleg megverne, akkor tényleg látlelet, és az orvos köteles feljelentést tenni. De azért azt nem hinném, hogy minden előzmény nélkül megver, és nem tudsz kitérni előle. Iskolába járj, nem hiányozhatsz igazolatlanul, az iskolában nem lehet verekedni.
2015. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden előzmény nélkül bánt. Rá se nézek de látja h gyenge vagyok és félős ezért bánt. Meg van egy kiszemeltje már az első napon hozzá is odament méregette h fél e tőle de gyenge ő is új még a suliban. Látleletet hogy kell kérni? Odamegyek a háziorvoshoz hogy nézzen meg csináljon látleletet és akkor ő feljelenti ha 8napon nélkül gyógyuló is?
2015. szept. 3. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. De inkább ne várd meg, amíg megver, hanem folyanatosan kérjetek segítséget a tanáraitoktól, sőt ma már iskolarendőr is van.
2015. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyek első dolgom lesz hogy beszélek az igazgatóhelyettessel aki ha minden igaz akkor már igazgató lett :) aztán hogy fix legyen beszélek a ofőjével is. Ő mellettem áll. Mást már nem igazán tudok. Majd írok ha elértem valamit. Köszönöm hogy segítesz!
2015. szept. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!