Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban annyian bántanak!...

Boók Hella Borbála kérdése:

A suliban annyian bántanak! Pedig én sose bántottam senkit. Most tényleg mit csináljak hogy békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nedd vedd szivre, csak tüdőre.
2012. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki a legszemetebb veled, azt verd cipóra, ha legközelebb szemétkedik. Statuálj rajta példát. Lássák rajtad, hogy nem félsz senkitől és semmitől, akkor sem, ha egy gyenge lány vagy.
2012. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék a a barátnőmet is bántják meg csúfolják?
2012. ápr. 21. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztasd őt is ugyanarra. Első voltam.
2012. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha!Köszi!
2012. ápr. 22. 12:41
 6/6 anonim válasza:

Háát velem is hasonlok történtek/történnek. Olyanokkal fenyegetnek h megvernek meg stb de ne is figyelj oda rájuk:D Akkor ugy szoktam, hogy félek meg minden néha még remegek is, de egy idő után ez elmúli. És eszembe jut, hogy uristen ezek akarnak megverni? Én is vissza tudok ütni! Vagy csak simán nem figyelsz oda rájuk. És majd csak leállnak. A szemébe senkinek nem mernek beszélni csak a hátuk mögött. Ne törödj velük. Mindig csak neves mindenen és helyeselj, hogy ugy van.

L/14

2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!