Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik az informatika...

Hogyan zajlik az informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem az oktatas.hu-n infobol találtam olyat, hogy Informatika, illetve Informatikai alapismeretek. Az egyikbe csak gyakorlat van (Informatika) a másikba van elmélet is, meg gyakorlat is. n infós szakon vagyok, melyiket kell írnom majd?
2015. szept. 18. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az informatikai alapismeretek az informatikai szakközép szakmai alapozó tárgya. Ha gimis vagy, akkor informatika. De abban is van elmélet is, [link] veszed, hogy nincs?
2015. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na még egyszer [link]
2015. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a többi. Leszeded a régi sorokat, kb olyan lesz neked is, meg leszedsz egy tételsort, kb olyan lesz neked is szóbelin. Kihúzod a tételt, elmondod amit el kell, lehet hogy szóbelin is lesz gyakorlati bemutató(nekem a böngészők használata volt), de ez tétel illetve tanárfüggő
2015. szept. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!