Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy munkaviszony...

Igaz, hogy munkaviszony esetén elveszítem az állami ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Ezt most hallottam és rákerestem de semmi ilyesmit nem olvastam az erre vonatkozó törvényekben, valaki tud erről valamit? :\
2015. szept. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az ingyenes tanulásra vonatkozó, vana plusz juttatásra vonatkozólag gondolsz az állami ösztöndíjra, de egyik esetben sem igaz, hogy elveszíted munkaviszony esetén. Sok szaktársam dolgozik, van bejelentett munkahelyük, mégis államilag finanszírozottak és kapnak tanulmányi ösztöndíjat.
2015. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ingyenes tanulásra gondolok. És köszönöm a segítséged, most megnyugtattál :)
2015. szept. 26. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem.
2015. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ mondjuk attól, hogy milyen szinten van a képzés. Pl PHD-s esetén, nem lehet teljes munkaidőben munkát vállalni, mert ugrik a havi 100 ezer ösztöndíj.
2015. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőéves vagyok még csak, szóval a PHD még messze van :) azért köszönöm szépen :)
2015. szept. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!