Ez kivételezés?

Figyelt kérdés
Ma történelem órán kihívott a tanár felelni, még örültem is, mert sokat készültem egész héten az órákra és tudtam az anyagot és 15 percen keresztül folyamatosan beszéltem az anyagról, az egész leckét elmondtam és a felelet végén adott egy kettest...sőt először egyest akart adni és utána mondta, hogy jó legyen kettes...és az egész anyagot elmondtam neki. Inkább nem álltam le vele veszekedni, mert úgyis csak én jöttem volna ki még rosszabban belőle. Aztán a következő felelő az egyik kedvence volt és a srác nem tanult szinte semmit és alig, ha 5 összefüggő normális mondatott eltudott mondani és ötöst adott neki...

2015. okt. 2. 20:39
 1/4 anonim válasza:

Igen

, feltéve hogy nem túloztál.

Illetve ha abban a 15 percben nem keverted össze valamivel, jól mondtad el stb

2015. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem túloztam és a 15 perc alatt is csak 2x, ha közbe szólt a tanár hozzátenni 1-2 mondatot, de végig jól mondtam el az egészet.
2015. okt. 2. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazgatónak kell jelezni az esetet.
2015. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyben kellett volna megkérdezni, hogy mi az indoklás. De még utólag is megteheted, tanú előtt. Nem jössz ki belőle még rosszabbul, azt tanulja meg, hogy nem tehet meg akármit.
2015. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!