Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti folytatnátok vagy otthagyná...

Ti folytatnátok vagy otthagynátok az egyetemet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem szeptemberben , igazából korábban sem annyira érdekelt, csak a szüleim miatt jelentkeztem és mert "egy diploma sosem árt" viszont a jövőben nem is ezzel szeretnék foglalkozni ,vannak tök más terveim csak azok diploma nélküliek és mindenki ijesztget ,hogy diploma nélkül nem megyek sokra.. és meg fogom bánni és gyengeség feladni hamár elkezdtem...

Viszont nehezebb ,mint gondoltam és kevesebb a motivációm ,mint gondoltam,hisz nem ez amit akarok csinálni és tanulni..

Ti mit tennétek?


2015. okt. 12. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem csinálnám. Nem igaz, hogy diploma nélkül nincs élet, és főleg akkor nem igaz, ha köze sincs ahhoz, amivel foglalkozni szeretnél. Ráadásul akármikor folytathatod a tanulmányaidat, max. nem ilyen kényelmesen, hanem levelezőn, munka (esetleg család) mellett. Akkor keményebb, de ha mégis rájössz, hogy kell, nem lehetetlen megcsinálni. Az biztos, hogy nem pocsékolnék el 3 évet azért, hogy megfeleljek a szüleimnek és legyen egy olyan papír a polcon, amit soha nem fogok használni. Ha a terveid már most és enélkül is megvalósíthatók, akkor vágj bele! Nem gyengeség feladni, hanem józan ész.
2015. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz és mit akarsz csinálni?
2015. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!