Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulás közbeni elbambulás...

Tanulás közbeni elbambulás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Állandóan elhatározom, hogy na most akkor tanulok. Mikor leülök tanulni, akkor mindig azon veszem észre magam, hogy elbambulok, vagy valami más dolog jut eszembe. (teljesen a tananyagtól független). Emiatt nem is tanulok eredményesen. Az időt eltöltöm vele, de mégsem tudom teljesen pontosan megtanulni az anyagot.

2015. nov. 7. 21:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit, 11.-es vagyok gimnáziumban, 17 éves.
2015. nov. 7. 21:02
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Odafigyelést javaslok.
2015. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De pont az a baj, hogy akaratom ellenére elbambulok :( pedig nagyon akarok tanulni, meg a jegyeim is jónak mondhatóak, csak mostanában zavar ez a dolog.
2015. nov. 7. 21:12
 4/6 anonim válasza:
Betegség is állhat a háttérben!
2015. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen betegség?
2015. nov. 9. 21:10
 6/6 anonim válasza:

Szerintem inkább csak nem érdekel téged az, amit tanulsz. Sok marhaságot tanul az ember 18 éves koráig, amiből aztán a felét sem hasznosítja.

Próbáld megfigyelni, mi az, ami érdekel és majd aszerint tanulj tovább. Amin meg elbambulsz, biflázd be, tudd le, aztán amint lehet, száműzd az életedből. :)

2016. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!