Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak, fel nem vett...

Vizsgaidőszak, fel nem vett időpont?

Figyelt kérdés

Az én kérdésem az, hogy ha most vagyok elsős és egy választott tárgyból (előadás) nem veszek fel vizsgaidőpontot és nem is megyek el vizsgázni, akkor mi lesz? Főleg azért kérdem, mivel pont félév végén akarok szakot váltani, átmenni egy másik karra, ahol elvileg szintén lesz majd ilyen tárgy.

Köszönöm a segítségeteket!



2015. nov. 23. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, de pont azért kellene elvégezned, hogy a másik szakon ne kelljen rá pazarolnod az idődet, hanem elfogadtathatod.
2015. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de én inkább elvégezném még egyszer, mert amúgy érdekelne a tárgy, csak őszintén bevallva, nem jártam be mindegyik előadásra.

De akkor semmi következménye nem lesz? Mert a kurzust ugye nem tudom már leadni...

2015. nov. 23. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk (BME) ki kell fizetni 1.800 Ft-ot kreditenként a tárgy nem teljesítésért.
2015. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A BME-n sem a nem teljesítésért kell fizetni, hanem az újrafelvételért. (Legalábbis a 2012. szeptember után beiratkozóknak. Akik meg azelőtt iratkoztak be, már viszonylag kevesen vannak.)
2015. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!