Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az nagyon rossz hogy ha mar...

Az nagyon rossz hogy ha mar egyetem elso feleveben nem sikerult minden targyat teljesitenem?

Figyelt kérdés

Mernokinformatilus szakon vagyok es programozas 1-et nagyon valoszinu hogy ujra fel kell vennem ami azert rossz mert ket tantargynak is elofeltetele igy azokat csak egy felevvel kesobb tudom felvenni. Emellett van meg egy targy ahol nagyon rezeg a lec.


Ez mennyire normalis hogy mar elso felevben nem tudok minden targyat teljesiteni? Eleg szarul erzem magam emiatt mert ugye igy elegge szetcsusznak a dolgok.



2015. dec. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert sokan nem tudják azonnal felvenni a tempót.
2015. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Foleg attol felek hogy orautkozeseim lesznek emiatt. Ha elvileg 7 felevea lenne a kepzes akkor azt meddig lehet nyujtani?
2015. dec. 12. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

10 félév államilag támogatott képzés van összesen, utána költségtérítéses formában kell folytatnod (ha most nem ott vagy).


Ezenkívül minden éven van egy minimum kredit mennyiség, amit teljesíteni kell.

2015. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Helyesbítek: 12 félév állami támogatás jut neked, kérdező. Ha ennyi idő alatt nem sikerül teljesíteni, akkor költségtérítésesen tudod csak befejezni.
2015. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a szak elég kemény, jó, ha erről tájékozódsz, és nem cseszed el az egészet a hozzáállásoddal. Ezt úgy értem, hogy ha kétségbeesel egy-egy nem teljesített tárgyon, egy-két félév csúszáson, akkor nem fogod tudni tényleg végigcsinálni. A legtöbben buknak valamiből, a legtöbben csúsznak. Nagyon kevesen tudják időben befejezni a képzést, de közülük még kevesebb az, aki sosem bukott meg tárgyból.

Ez egy ilyen szak, szokj hozzá!

2015. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy el kell fogadni csak eddig nem igen szoktam hozzá. Mindig is 4,5 körül volt az átlagom és egész általános meg gimi alatt 3-4 egyesem volt. Az selytettem, hogy nem fogom ismétlések nélkül végigcsinálni csak azér mégiscsak először rosszul éreztem magam miatta.
2015. dec. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!