Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neee 2 es lett a töri próba...

Neee 2 es lett a töri próba érettségim :S annyira félek hogy ilyen rossz lesz az érettségim is. Valaki van ezzel így még rajtam kívül? Pedig mindig megtanultam mindent amit kellet de ez pocsék lett.

Figyelt kérdés
Semmit nem tudtam és még a térképet sem tudtam használni , de a legdurvább hogy 3 feladatba bele se kezdtem csak bekarikáztam valamit amikor szedték be ...mit tegyek ?? Olvasgatom a töri könyveket, csinálgatom az előző éves töri érettségit is de anniyra félek , én nem akarok ilyen rossz éretségit! valaki nyugtasson meg !!!!
2010. márc. 24. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

engem pl. a próbanyelvvizsgáról vágtak ki, hogy meg se próbáljam, ha ennyire béna vagyok.

92%-os lett :)


tényleg ne foss. még van némi időd tanulni, de ha fontos, akkor feküdj rá rendesen.


tudod, van az a mondás, h amilyen xar a főpróba, olyan jó lesz az előadás :)

2010. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én őszinte leszek, középszintűt 2-esre megírni elég sánalom. Nálunk a többség nem sűrűn vette elő a könyvet a 4 év alatt, még érettségi előtt sem igazán, de 2-es senkinek nem lett, max a leghülyébbeknek. Ott az atlasz, annak a hátuljába kb minden le van írva, van egy valag forrás, abból simán össze lehet rizsázni egy esszét. Na ezért kellett volna a 4 év alatt valamit tanulni és nem csak elb*szni az időd. Javaslom kezdj el sürgősen tanulni, mert ez elég gyenge teljesítmény. Bocs, de én nem jövök evvel a rossz főpróba, szuper előadás szöveggel, mert ettől még simán elszúrhatod élesben is.
2010. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*szánalom

Még korán van... Amúgy tavaly átlapoztam az első 2 könyvet, utána a jegyzeteimet és bőven 70% felett volt az írásbelim. Hangsúlyozom: csak átlapoztam. Ennyire nehéz a középfok. TANULJ!

2010. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
éppen ez az !! az elmúl 4 évben mindet mindig megtanultam amit kellet óráról órára.. és a legjobbak közt voltam , csak én magolós vagyok és egy másik leckénél már mást magolok és az előző mintha kiesne...de töriből eddig végig 4 es 5 ös voltam ..jah és az atlaszt néztem ami benne volt kiirtam ,de egy csomó midnen nem volt benne:S:S
2010. márc. 25. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak hogy tudd, a magolás sz@rt se ér, idióta módszer, max felejthető anyagoknál jön jól. De így az életben soha nem fogsz semmit igazán megtanulni. A történelmen meg azért van mit. Megérteni az okokat, az összefüggéseket. Nem kell hozzá 3 diploma, csak leülni, elolvasni, megérteni és visszamondani. Ha érted, bármikor el tudod mondani magolás nélkül. Így később neked nagyon szívás lesz, főleg az egyetemen olyan mennyiségű anyagokat nem lehet bemagolni, mert avval csak a rövidtávú memóriádba nyomorítod be, ami tudod mennyit ér. Ajánlom tanulj meg tanulni, mert nagyon meg fogod szívni.
2010. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!