Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti hogyan...

Egyetemisták! Ti hogyan élitek meg, ha a tanárok hetekig rajta ülnek a vizsgadolgozaton?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 hete írtunk. :) S eredmény semmi, ha holnapig nem lesz, akkor a hét smafu...

2015. dec. 29. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem igazán elfogadható, de most az év végén úgyis bezárják a egyetemeket (mondjuk a legtöbbet) úgyse tudnál elmenni javítani vagy valami.
2015. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igaz, de oly kíváncsi vagyok. :) , vmint, ha sikertelen, jan. 4-re már nem lehet feljelentkezni...
2015. dec. 29. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk nem nagyon van ilyen.

Ha tudom, hogy egy tárgynak a felelősei szeretik halogatni a javítást, vagy kifejtős a vizsga és ebből kifolyólag hosszabb ideig tart az ellenőrzés, akkor úgy rendezem a vizsgaidőszakot, hogy ha szükséges újra feltudjam venni a vizsgát.


Az jobban zavar, hogy van egy tárgyam amit vagy 200 hallgató vett fel és összesen annyi vizsgalehetőség van, ahány hallgató. Minden hétre meghirdettek vagy 30 helyet. Aki egy kicsit lemaradt már csak az utolsó hétre tudta felvenni.


ui: most, hogy mondtad eszembejutott, hogy vagy 3 hete írtunk egy előrehozott vizsgát aminek még nincs eredménye. Igaz amiatt nem aggódok, mert csak egy szabadon választható, könnyű tárgy volt.

2015. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ideges vagyok egy kicsit, de ez van. Megpróbálok nem azon agyalni, amit már megírtam, hanem a következőekre koncentrálni. Nálunk a HKR szerint 8 napon belül kötelesek kijavítani, de ezt van, hogy nem tartják be. Most pl. közölték a 15-én írt vizsgán, hogy a tanárnő egy darabig nem lesz benn az egyetemen, csak jan. első hetében lesz meg az eredmény.
2015. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta megoldódott a probléma. Ma este 20:35-kor bekerült a jegy a Neptunba :) Szép estét!
2015. dec. 29. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!