Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi felmentéssel be kell...

GHC_Sowi kérdése:

Orvosi felmentéssel be kell járni testnevelés órára?

Figyelt kérdés
Ha van orvosi felmentésem testnevelés óra alól, akkor meg kell jelennem ettől függetlenül az órán, vagy nem kötelező és nem muszáj bejárnom, amíg tart a felmentésem?

2016. jan. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk be kellett. Lehetett ülni a padon és mást olvasni. De bent kellett lenni.
2016. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 évig volt felmentésem. Ha első vagy utolsó óra volt akkor nem kellett bemennem. Ha bent voltam akkor segítettem a tanárnak az adminisztrálásban. Beszéld meg a tesitanárral.
2016. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A házirendben le szokták írni. Nálun speciel be kellett menni. Ha a tanár utált, akkor még külön feladatot is adott neked (szertárban pakolás pl.), ha puncsos voltál, akkor elmehettél a könyvtárva számitgépezni.

Mindenképpen kérdezd meg a tanárodat!

2016. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő. Előző sulimban kellett, mostaniban nem.
2016. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!