Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak? Már nem bírom...

Hogy tanuljak? Már nem bírom a zajt!

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött el a vizsgaidőszak nálunk, és ezzel együtt a szomszédban a felújítás. Pénteken van vizsgám, ma és csütörtökön tudok tanulni rá. Reggel óta folyton a falat fúrják a fejem mellett, már sírni tudnék, mert így nem tudok figyelni arra, amit olvasok. Adjatok ötletet kétlek!

Gondoltam, hogy megpróbálkozok az éjjeli tanulással, de az nekem sosem ment, reggel 6-tól kb délután 4-ig fog az agyam. Próbáljam meg, hátha?


2016. jan. 12. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el könyvtárba? Barát(ok), barátnő(k)? Esetleg vehetnél egy fülldugót is, bár nekem az nagyon kellemetlen volt.
2016. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az is zavar, ha vannak még mások is a szobában/teremben. Nekem is kényelmetlen a füldugó, de azt hiszem az lesz a legjobb, ha még ma beszerzek egyet. Köszi. :)
2016. jan. 12. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem beválik a fülldugó. Sok sikert a vizsgákhoz!
2016. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!