Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, nem jó a szakdogám....

Úgy érzem, nem jó a szakdogám. Leadjam?

Figyelt kérdés

Valahogy nem összeszedett, van benne olyan, ami nem igazán illik a témához.. értelmes hipotézisem sincs, a saját kutatás rövid, inkább gyűjtő-és elemzőmunka van benne, meg történet és tényleírás.. a bevezetőt és az összefoglalót át kellene írnom... de a közepe is 3 részből áll, amik egymáshoz sem nagyon kötődnek..

A konzulensemmel alig beszéltem.. nem tudom, egyáltalán elolvasta-e, és azt sem, hogy mit írjak neki így leadási idő előtt 1 nappal..


2010. márc. 29. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is most szenvedek vele.nincs még teljesen kész,de kb.

Én egyeztetettem a konzulensemmel,de semmit se kritizált meg.Ez gyanús nekem.

Szerintem mostmár add le.Ha már megvan,akkor kár lenne elvesztegetni.Majd védésre próbálj jól felkészülni.

A konzulens meg csak szólt volna,ha nagyon gáz a doga.

Többet azzal se vesztesz,ha leadod és nem jó.hiszen ha nem adod le,akkor az meg 100% h. szívás.Legalább add meg magadnak az esélyt.Hátha nem is olyan vészes.


amúgy mi a téma/melyik suli?

2010. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*egyeztettem
2010. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ELTE, és a közösségi közlekedés.

Engem nemhogy nem kritizált, nem is írt, bár szerintem meg sem kapta az összes levelem. Elmenni nem tudtam hozzá, meg persze így időpontot egyeztetni sem. Ez azért is gáz, mert így lehet, hogy azt hiszi nem is kerestem, meg nélküle kellett megírnom.. igaz, most hogy írt, csak a hipotézissel volt baja, azonban szerintem az egész elég sz@r..

2010. márc. 29. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem jó a szakdolgozatod, akkor ne add le, hanem pontosítsd, egészítsd ki amivel tudod.. Egyértelmű.
2010. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 nap nem nagyon elég a tökéletesítéshez.Szóval sztem add le.Amúgy nálatok emailen nem lehet konzultálni?

Én csak 2x beszéltem személyesen a konzulenssel,a többi emailváltás volt:O

2010. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

jah felfogtam.Írtál neki csak nem reagált,az baj.:O

2010. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a hipotézised?

Megpróbálom megmondani h.sztem jó-e:)

Nem mintha profi lennék,de külső szemmel látom.Lehet h-csak bepánikoltál,és nem is rossz a dolog.

2010. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

írhatsz privit is:)

2010. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rátaláltam erre a kérdésemre, ha érdekel valakit: hármast adott az opponensem.

Ahhoz képest még jó is, a karon sok embernek lett 3, többet is ismerek akik rengeteget dolgoztak vele, jobb jegyre számítottak de mégis hármast kaptak.

Folyt. köv. államvizsga után..

2010. máj. 29. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!