Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leadjam az üzleti nyelvet, ha...

Leadjam az üzleti nyelvet, ha nem tanítanának semmit?

Figyelt kérdés

Üdv!


Idén kezdtem az egyetemet és szakmai nyelvet tanulunk, tanítani semmit sem tanítanak, de annál inkább követelnek. Szerintetek érdemes leadni a nyelvet? Abból a nyelvből kell(ene) egy középfokú szakmai nyelvvizsga, nekem eddig egy simát sikerült letenni.


Önszorgalomból fel lehet ilyenre készülni? Egyik nyelvtanár se jó az egyetemen... :S


Köszi a válaszokat,


2010. okt. 2. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add le, valamit csak, magyaráznak, nem? Vagy mit csináltok órán?

Melyik egyetem ez?

Valamilyen gazdasági szakon vagy?

2010. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, nem akarom leírni az egyetem nevét, de nem szakfüggő az angol oktatás, vagyunk ott gazdálkodási és menedzsmentesek, pénzügyesek, turizmus-vendéglátásosak is.


Tanulni igazán nem, arról szól az óra, hogy elolvassuk a szövegeket a Text-By-Text c. könyvből és megoldjuk a feladatokat, de igazán ezt önszorgalomból is lehetne, nem?

2010. okt. 2. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt a felszabadult órát valóban önálló nyelvtanulásra használnád és nem szórakoznád el, akkor biztos hatékonyabb lenne, mint csoportban. De ehhez önfegyelem kell.
2010. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném, hát remélem meglenne az önfegyelem, mert a szobatársamnak akkor órája van és tudnék nyugodtan nyelvet tanulni. :D
2010. okt. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!