Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly több pontot számoltak...

Tavaly több pontot számoltak el mint amennyit kellett volna, ha idén is megpróbálom a felvételit észrevehetik?

Figyelt kérdés
Ahova felvettek tavaly ott nem számított az a pár pont anélkül is meglett volna, sajnos későn vettem észre, hogy szóljak már nem lehetett változtatni rajta meg nem is érdekelt, arra gondoltam idén is felvételiznék más helyre, ha rájönnének a tavalyi számolási hibára visszamenőlegesen indítványozhatják emiatt a hallgatói jogviszonyom megszüntetését?

2016. febr. 8. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Rég lejárt a fellebbezései határidő. És ha nem is múlt volna azokon a pontokon, akkor végképp nem értem, mi alapján szüntetnék meg a jogviszonyodat.
2016. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát fellebbezési határidőn túli dolognak számít... igazából annyira nem foglalkoztam vele, hogy nem tudom pontosan megmondani, hogy mennyit számított, hogy nekem elszámolták a pontjaim, mivel a szakom nem lett telítve és az utolsó felvett pontszáma volt ott mint ponthatár, az alapponthatárt meghaladtam, ha jól számoltam, valszeg az elszámolás nélkül is felvettek volna erre mondtam, hogy nem számított.
2016. febr. 8. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!