Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Órák óta ülök a házim felett,...

Órák óta ülök a házim felett, képtelen vagyok odafigyelni rá, elkalandozok, másra gondolok, így hogy írjam meg?

Figyelt kérdés

Fordítani kéne, a szöveg nem olyan vészes, de sehogy sem tudok odafigyelni rá, eddig 2 sort sikerült átfordítani. Már elmentem sétálni, ettem, ittam, mégis összevissza csaponganak a gondolataim, mintha ki akarnák túrni az összes értelmet az agyamból.

Van egy kis figyelemzavarom. De korábban nem jelentett ekkora problémát.


2016. febr. 19. 17:52
 1/5 anonim válasza:

Kis? Nagy. De nekem is! Úgyhogy átérzem. :D

Btw figyelem zavar orvoslására van 1-2 cikk neten, nézz rájuk.


Milyen nyelven van a szöveg?

2016. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%

Ha ülsz a házi felett, ne csodálkozz hogy dekoncentrált vagy.

Megiszod, rögtön eltűnnek a gátlásaid. :D

2016. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Javaslom, azt, ami nekem bejött. Ülj le egy asztalhoz, hallgass zenét, és kezd el írni. Csinálj esetleg magadnak egy célt, mint például, ha végzel 1 órán belül, akkor megeszed a gumicukrot, ha nem akkor csak a felét, és a másik felét meg nem. Ez speciel egy hülyeség, de nem tudtam jobb példát kitalálni. Remélem valami segít azért! Hajrá ;) Jöjjenek csak azok az ötösök!
2016. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem általában csak a nagyon nehéz szóbelik nem szoktak menni, és olyankor mindig elalszok. Akár 100 decibellel a fülembe ordító zene, az arcomba világító 100 Wattos lámpa mellett is simán megy az alvás. :)
2016. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4 vagyok.

Azt hozzá kell tegyem, hogy mindezt az asztalomnál görnyedve kora délután. :D

2016. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!