Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtilthatják az iskolában,...

Megtilthatják az iskolában, hogy acélbetétes bakancsban és Nagymagyarországos pólóban járjak be?

Figyelt kérdés
Általános iskolában vagyok 8.-os, és ma azt mondta az osztályfőnököm, hogy ne merjek így többet megjelenni az iskolában, mert intőt ír be. Megkérdeztem, hogy miért? Azzal válaszolt, hogy a bakanccsal súlyos sérüléseket okozhatok (abszolúte nem vagyok verekedős vagy agresszív), a Nagymagyarországos póló pedig politikai jelentéstöltettel bír, ezért nem iskolába való. Nem elit iskolába járok, mert ha oda járnék, akkor még csak-csak megérteném... Megteheti ezt? Vagy egyáltalán jogos volt?
2010. márc. 31. 16:42
 1/10 czibles ***** válasza:
37%

intőt adhat érte, de hogy mennyire jogos vagy nem jogos az már más kérdés. ezt a 2 hónapot szerintem már ki lehet bírni ami hátra van még. (bakancsot én amúgy sem szeretem nyáron minden napi használatra)


ha meg szakközépiskolába mész ott meg nem hiszem, hogy szolnának érte.

2010. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

sztem igen,jogos.

Öltözz normálisan.utcára azt veszel fel,amit akarsz.De az iskolába nem.

Amúgy a politika tényleg nem való az iskolába

2010. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
MÁsodik , azért nincs igazad, mert akkor ennyi erővel, azt is mondhatnánk, hogy az iskola nem kupleráj. Nézd meg egy mai tizenéves lány hogy öltözködik.A házirendekben benne van, hogy általában konszolidáltan kell felöltözni, ez okból kifolyólag lehet, hogy joggal kapsz intőt. Na meg tudod ,van a törvény, nem tudom hatályos e már, ami tiltja, hogy olyan ruhában járj, amiből a Magyar Gárdához való tartozásra lehet következtetni... Szóval lehet jobban jársz, ha nem hordod , de azért sajnállak... én még járhattam középiskolába bakancsa és biztosítótűvel a fülembe...
2010. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

ezzel is egyetértek,a ribancos külsőt se engedném meg.

2010. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De Nagymagyarország miért lenne politikai szimbólum?

Egyébként normálisan voltam felöltözve... Egyenes szárú nadrág, bakancs, lezser póló a fent is említett Nagymaragyarország mintával. Na most ebbe mi nem normális? Ennyi erővel csak a csőnacis, flitteres pólójú kisp*csák legyenek a "normálisan felöltözettek".

Harmadik! Támogatom a Gárdát, van is árpádsávos kendőm, hordhatnám, de azért tudom hol vannak a határok. És az árpádsávos kendő már a határon túl van.

2010. márc. 31. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nyomi a tanárod ez van... Akkor ne hord most bakancsot, télen és ősszel hordjad. Szerezz be vagy sima bakancsot (acélbetét nélkül) vagy egy tornacsukát, abban is szoktak rockerek járkálni. A Nagy-Magyarországos pólót meg cseréld le valamilyen együttes pólójára akkor ha ezzel baja van, és ezentúl már nem szólhat be.
2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a házirendet. De nemhisztem hogy bármivel is utalnának arra hogy ilyesmi cuccokban nem lehet járni. Ilyen eséllyel egy csomó stílust be lehetne tiltani...kirúgni szerintem nem rúghatnak ki. Majd a tanár is megszokja a helyzetet:D

Én vallásos suliba járok, itt van hungarista,skinhead,sátánista,metálos...sok jóarc:D És nemtudok rólla hogy bárkinek is szóltak volna a bakancs vagy a többi ruhája miatt.

2010. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem hordjad csak .. énis 7. osztályos koromtól kezdve acélbetkósba jártam.. de mondjuk nekem nem is szóltak..de mondjuk rajtam nem Nagymagyarországos poló volt ,hanem Tankcsapda,Slipknot,Marilyn Manson, stb:D
2010. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát én ált.suliba ésmost gimibe is nagymagy.o-os felsőbe jártam...(néha durva ahogy kinézek:D)

de nekem nemszóltak...

csak.nemszerettek ezért:D

=)

2010. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!