Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írt már valaki szakdolgozatot...

Írt már valaki szakdolgozatot Kastélyturizmus Magyarországon címmel, vagy valami hasonlóval? Nagyon el vagyok havazva, és nem tudom, hogy hogyan kéne hozzákezdeni. Bármi ötlet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem erre van a témavezető?
2016. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HaEv ***** válasza:

Nemsoká le kell adnod, ha nem tévedek...


Kezdj hozzá úgy, hogy miért is ezt a témát választottad... Ha erre megvan a válaszod, megvan a téma, ami köré fűzheted.


De ha könnyebb, kérdezek. :)

Miért jött létre Magyarországon a kastélyturizmus?

Elsősorban külföldiek látogatják a kastélyokat?

Miért látogatjuk meg mi magyarok a kastélyokat? (Én azért, mert szeretem a törit és gyűjtöm is az ötleteket a saját szobám alakítgatásához, valamint a művészet látványa feltölti a lelkem. :))

Némi kutatómunka kastélyok honlapjának emlékkönyvében és máris megvannak az adatok.


[link]

ezen a linken a 2. egy ppt. Szerintem nem rossz kezdetnek, csak ne másold! Sajátot írj!

...

Sok sikert!

2016. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!