Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy történelem...

Mit jelent az, hogy történelem és latin nyelv érettségi?

Figyelt kérdés

Megnéztem, hogy milyen érettségi kell a jogász szakhoz és azt találtam h történelem és latin nyelv, vagy idegen nyelv, vagy magyar nyelv és irodalom. És egy tárgyból emeltet kell.

17/L


2016. márc. 19. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kérlek szépen ezt jelenti : [link]


Van olyan ált iskola, ahol a latint választani lehet és valaki éveken át tanulja .

2016. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom. Arra gondoltam h van olyan érettségi fajta amiben együtt van a latin a törivel? Vagy latinul kell töriből érettségizni? Én két tannyelvű suliban tanulok, nekem idegen nyelven kell majd töriből érettségiznem, erre készítenek fel, ezért nem tudom h milyen lehetőségek vannak még.
2016. márc. 19. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán történelem érettségi (magyarul) + a latin . Klasszika filológia alapszakon pl. az érettségi követelmény ÚJGÖRÖG ÉS MAGYAR, vagy történelem, stb. stb ..
2016. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobok még-egy kis segítséget neked : [link]
2016. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!