Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedre mennék jövőre egyetem...

Szegedre mennék jövőre egyetemre és már elkezdtem nézelődni a kolik között. Az Apáthy István koleszról mit gondoltok (milyen a közösség stb)?

Figyelt kérdés
Azért tetszett meg mert külön az ÁOK-soknak van és van külön fürdő a szobákhoz. Fogorvosisokat is felvesznek oda vagy csak akkor, ha marad hely?

2016. ápr. 9. 14:23
 1/1 anonim válasza:
100%

én most itt vagyok a Apáthyban, de nekem semmi extra,

bár főleg azért nem, mert én nem orvosira járok, hanem TTIK-ra és február óta vagyok itt. A szobatársam meg egy ülföldi lány...szóval eddig semmi extra a közösséggel kapcsolatban

a szobában 3 ágy van, külön fürdő, felszerelet konyha közös használatra szintenként. A legjobb, hogy a belvárosban van.

2016. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!