Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnapra rengeteget kell...

Holnapra rengeteget kell tanulnom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Matekból van kb egy oldalnyi szabály amit tudni kell. Történelemből fel van adva két oldalnyi szöveg plusz a múlt órai. Földrajzból három órányi tananyag amit nem tanultam meg, ráadásul hiányos is mert nem tudtam keríteni olyan gyorsan. Irodalomból szerencsére már megtanultam azt a tíz sort csak ismételni kell. Fizikából is két órai tananyag fel van adva ami kb három vagy négy oldal. Valaki? Hogyan tanultam meg mindet egy éjszaka alatt ha aludni is akarok? Általában nyolc órakor már alszok és reggel hétkor kelek így van majdnem fél órám reggel mindenre. Azt sem tudom hol áll a fejem! Help!

13/L

Bocsi ha hosszúra sikerült



2016. ápr. 10. 20:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát elfelejtettem írni de megoldottam :D Végül is szerencsére meg bírtam tanulni mindent. Fizika ötös lett közben írtunk matekot is ami szintén ötös a földrajzom hármas de végül is az olyan hogy sosem voltam vele jóba, történelemből meg nem engem feleltetett :DD Ráadásul a biológiát amin minden órán írunk (sosem jó a megoldás mert pl. azt tanuljuk hogy a vízben lefele haladva a hőmérséklet csökken, a dolgozatban áthúzza mert egyenlő és nem csökkenő holott nem úgy tanultuk...ez megtörtént eset) megúsztam mert verseny miatt nem kellet mennem ééés a következő pénteken (most) sem kell menni :D
2016. ápr. 18. 21:15
 12/16 anonim válasza:
100%
Akkor ügyes vagy :)
2016. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Te jó êg! Ezt mêg annó ên írtam ki, és most ugyan ilyen helyzetben vagyok. Holnapra vagy 20 oldalt kell tanulnom. Aki itt van szorítson nekem :D
2016. okt. 24. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2016. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Végül hogy tanultad meg?
2019. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na?
2019. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!