Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matematika (közép) érettségi...

A matematika (közép) érettségi feladatok 2005-től nehezednek, vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Szóval pl. a 2005, 2006 könnyebb, mint a 2015-ös? Vagy fordítva?


Érdemes egyáltalán megoldani a régi feladatsorokat a gyakorlás kedvéért (idén érettségizek)? Vagy inkább 2010-2015-ösöket gyakoroljam többször?



2016. ápr. 17. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb ugyanolyan nehezek. Persze szinte minden évben megy a rinyálás, hogy az idei volt a legnehezebb és a tavalyi a könnyebb.
2016. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem érettségiztem matekból közép szinten, de emelten a 2005-2008-asok mind matek, mind fizikából könnyebbek voltak, de az utóbbi pár évben kb. azonos nehézségűek. Inkább az utóbbiakat javasolnám gyakorlásra, (akár többször is).
2016. ápr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a szám nem a nehézséget jelöli, hanem hogy melyik évben volt.
2016. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont azt vettem észre, hogy igen. Vagyis rosszul fogalmazok...több ötlet kell.


Egyébként ha készülsz mert érettségizel ajánlom, hogy 2005-től 2015-ig csináld meg mindet! Ne foglalkozz azzal, hogy nehezebb vagy nem...csináld.

2016. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!