Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motiválnátok kicsit hogy...

Motiválnátok kicsit hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

#byns
2016. ápr. 24. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
"Sokat akarsz keresni, vagy később még többet?"
2016. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most nem tanulsz, később rohadt nehéz lesz, ha majd rádöbbensz, hogy akkor ott tanulni kellett volna.
2016. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki fél év alatt bepótolt mindent, és ötös érettségit írt. :D (Előző)
2016. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulsz akkor közmunkás leszel.
2016. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem tanulsz akkor közmunkás leszel."

Vidéken semmilyen munkalehetőség nincs.Kihalásos alapon vannak a munkák vagy protekció alapján.

Könyvtárban is közmunkások vannak,pedig ők tanultak.


Kérdező:Szerintem olyan dolgokat tanulj amik érdekelnek,meg amik hasznosak.Idegen nyelveket mindenképp tanulj.

2016. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: De neki ezek szerint volt fél éve bepótolni mindent. Ha 25-30 évesen jut eszedbe, hogy mit akarsz kezdeni az életeddel, de nagyon távol vagy tőle, mert elcseszted anno 16-18 évesen a tanulást, akkor kevéssé fog vigasztalni, hogy valaki fél év alatt felkészült az érettségire (ami azért önmagában nem valami nagy tudomány). Én ilyesmire gondoltam a kommentemmel, nem pedig arra, hogy majd egy hónap múlva eszébe jut, hogy tanulni kell, és simán nincs semmilyen hátránya.
2016. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze elhiszem..de pl. erre valóak a szintemelők. :)
2016. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!