Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is úgy gyűlölitek a sulit...

Ti is úgy gyűlölitek a sulit mint én? Marhaság az egész! Elegem van.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most azért van így felbaszva az agyam, mert, minden munkanapra kék másolni 5 percet, és meg kell számolni , hogy ány betűt írtunk le, majd elosztani öttel. Ezt ott hon (mert nem minden nap van magyar óránk)nem csináltam kb. 3 hónapja nem másoltam. most héten nem volt soli szerdán és be akartam pótolni az egészet, de kb csak a felét sikerült, Mert eszembe jutott, h másnap nem lessz magyar tanár. De, a helyettes beszedte a füzetet. most meg itt kell másolnom 34-et.PPPPfffffff agyfasz!!:(
2016. ápr. 24. 20:18
 12/12 anonim válasza:

megnyugtatlak, visszafogod ezt még sírni a gimi százszor sz*rabb lesz. de én is utálom, fos az egész úgy ahogy van, olyan baromságokat kell megtanulni, azt nem értem miért kell mindent ilyen részletességgel, mennyivel leszek több, ha az összes ki mini háborúnak a kicseszett pontos dátumát, meg persze valami idióta helynevét, és egy megjegyezhetetlen vezért nevét tudom? elfelejem kb egy nap alatt ennyit ér az egész

viszont annyira idegesítő már hogy az ilyen kérdéseknél mindenki jön a kommentekben hogy izé suttyókra is szükség lesz dologgal.. istenem már azért mert valaki utálja a sulit (mondjuk ki nem) attól még nem hülye WTF XD

2016. máj. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!