Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem gyűlölitek a Kuzey...

Ti nem gyűlölitek a Kuzey Güneyből (Tűz és víz) Cemrét?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 23:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Még csak most kezdtem el nézni a sorozatot a Tv2-n, de már most nem csípem a csajt. Banu szimpatikusabb, pedig övé az elkényeztetett kislány szerep, amit nem bírok.:)
2015. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
haaat nem a kedvencem nekem a kedvencem ali
2015. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érthetetlen hogy két helyes fiatal fiú mit eszik rajta
2015. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kis spoiler hogy még egy helyes ráadásul egy gazdag, intelligens pasi is szemet vet majd rá....
2015. máj. 24. 17:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Bizony de ha jol ertettem el is fogja venni. És Kuzey gazdag lesz!:)))
2015. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
egyik lány sem szép vagy csinos a sorozatban, viszont nekem cemre szimpatikus, én zeyneptől kapok frászt, a közelembe nem engedném az a nőt...
2015. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Banu nem szép csinos? (az életben modell), és szerintem Zeynep is szép. Én Cemrétől kapok frászt, de nem a külseje miatt hanem mert egy álszent dög.
2015. jún. 30. 18:42
 8/14 anonim válasza:
Én nagyon szeretem Cemrét. Van benne tartás, szép, szerény. Ezért szeret bele mindenki, mert különleges, egyszerű. Van véleménye. Még hogy álszent?? Ő a legigazabb lány a sorozatban, sosem hazudik, mindenkinek elmondja a véleményét. Nagyon bátor lány. Én is nagyon gyűlöltem az elején, olyan unalmas nyafogósnak tartottam...de most már ő a kedvencem a sorozatban Kuzey után <3
2015. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves gangam style, gondolom még az első évadban tartasz. Pedig a második évadban akkorát hazudik ez a az "őszinte" lány valakinek hogy majd magának okozza vele a legnagyobb gondot! Bátor? Mi benne a bátor? Szerintem egy sunyi kis dög rejlik a szelíd álarc mögött! De majd te is tapasztalod aztán meglátom mit szólsz!
2015. aug. 16. 18:31
 10/14 anonim válasza:

Tévedsz. Már rég a második évadnál járok. És az hogy hazudik Barisnak tényleg nagy hiba..de mindenki hibázik, nemde?

Igen is bátor. Mindig is kiállt Kuzey mellett, mindig ott volt neki, elviselt mindent.. Nem értem miért gondolod róla azt hogy sunyi?!

2015. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!