Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskola? Felvettek az...

Középiskola? Felvettek az első helyre de nem oda akarok menni. A többiből elutasítanak?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha felvettek egy iskolába amit első helyen jelöltem meg és nem szeretnék oda menni. Amit harmadiknak jelöltem meg abba az iskolába szeretnék menni. Úgy tudom hogy amelyik iskolát megjelöltem elsőnek és felvettek oda akkor a többi helyről elutasítanak. Nem lehetne valahogyan azt megoldani hogy felvegyenek abba az iskolába ahova szerenék menni? Tudom előbb kellett volna gondolkodnom de sokan befolyásolták a döntésem. Tehát annyi lenne hogy ahova felvettek és nem szeretnék oda menni a heyett lehetne-e másik suliba menni. Válaszotokat előre is köszönöm. F/14

2016. ápr. 25. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy sejted, ha felvesznek az első helyre jelölt suliba, a többiből elutasítanak. Erre való a sorrend, ezért lehet viszonylag sokáig sorrendet módosítani.

Egy lehetőséged van, hogy idő közben valamikor átiratkozol, de ehhez kell az, hogy legyen hely abban a másik iskolában, és hogy át is vegyenek.

2016. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon sokat segítettél! Bocsi a tegeződésért.
2016. ápr. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!