Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt olyan akinek sokszor...

Volt olyan akinek sokszor kelett poterettsegizni?

Figyelt kérdés
Nekem a harmadik poterettsegim lesz matekbol, nagyon utalom mar , jo en bevallom h elrontottam h a sajat sulimba megbuktam mert tojtam ra , de azota sokkal jobban megy es a poterettsegin idegen suliba kellett 23pontot ertem el es azobelin meghuztak , remelem sikerul ide , veletek volt ilyen?

2016. ápr. 28. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az érettségit 25%ra megírni egy vicc kategória.
2016. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Érthetetlen mennyi hülye és/vagy lusta ember van... komolyan, mi olyan kikúrt nehéz abban a matek középben? Vicc kategória az egész... ahogy az is, hogy matek középszinten 2-es az átlag az országban...
2016. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Fura, de tény, hogy egyes embereknek nem fejlődik ki az absztraháló-problémamegoldó készsége, nyilván ez genetika/környezet + gyakorlás hiánya. Próbáltál már egy követ megtanítani beszélni? Kb. ilyen nehéz azzal, aki le se szarja a matekot az érettségiig.
2016. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Úristen. Mennyi boldogtalan ember!

Egy barátnőmnek kétszer kellett matekból érettségiznie, mert neki sem sikerült, de végül aztán összejött neki!

Biztosan neked is sikerülni fog. Remélem, hogy minden rendben lesz és szorítok neked keddre!

:)

2016. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!