Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mástól is sokat kérdeztek...

Mástól is sokat kérdeztek emelt töri szóbelin?

Figyelt kérdés
Az előttem lévő két embertől is sokat kérdeztek, de vajon mindenhol így megy-ment? Pedig mindenre tudtam magabiztosan válaszolni, maga a tételkifejtésem is jó volt, és az ilyen 8-9. kérdésnél már eleveztek teljesen más vizekre...
2016. jún. 4. 17:39
 1/3 anonim válasza:
igen! en ma voltam es az elottem levo ket emberre is figyeltem es eleg reszletesen kifejtettek a temajukat de kerdeztek toluk plusz dolgokat amikre annyira nem tudtak volna kiterni a forras es szempontok alapjan. tolem is eleg sokat kerdeztek de nekunk ezt mar a felkeszito tanarunk is mondta aki szobeliztett mar emelten. ez igy mukodik. :)
2016. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fura, nálam meg épp az volt, hogy keveset kérdeztek

én tegnap mentem, és az előttem lévő két embertől is keveset kérdeztek és kevés ideig feleltek

és amikor én mentem én sem feleltem 20 percig, sőőőt szerintem még 15 sem volt

szerintem elég jól kifejtettem a témámat bár izgultam, de egy tanár kérdezett tőlem kb 4-5 kérdést aztán elküldtek :D

2016. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

húh köszönöm akkor:)

azért 5 kérdés sem annyira kevés..azt hittem maximum 3 lesz.

2016. jún. 5. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!