Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki vagyok készülve és nem bírom!?

Ki vagyok készülve és nem bírom!?

Figyelt kérdés

Nem bírom kikészültem.

3 hete ki sem mozdultam, állandóan tanulok mert kell az a szájbak*rt rohadt tetves maxos szóbeli szinte mindenből.

1 nyamvadt rohad**k hetem van és van még 20 infó 6 töri 8 magyar és nem bírom!!!!

Elegem van a rohadt nyomás miatt hogy maxos szóbeli kell. Nem bírok koncentrálni és mostanában elkezdtem szédülni is. Fáj a szemem és a fejem... és ez nem hiszti. Nem bírom!!!

A legszarabb tételek az utolsók és nem tudom megtanulni őket. Nem megy a fejembe. Mit csináljak?

Légyszi a rosszindulatú kommenteket hagyjátok.!


2016. jún. 6. 14:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ne gyertek azzal hogy jaj az egyetem... hol nem szarom én még le az egyetemi vizsgákat... Kit érdekel?

Előbb legyek túl ezen. Itt nagyobb a nyomás mert kell az a nyomorult maxos szóbeli...

2016. jún. 6. 14:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj.
2016. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kössz na nem mondod?!!

Nem tudok! nem olvastad? Nem megy mert nem bírok,nem tudok már koncentrálni, szédülök, nem tudom megjegyezni amit olvasok. Nem megy egyszerűen.

2016. jún. 6. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:

És mégis milyen választ vársz? Beír ide valaki valamit és ötször hatékonyabb leszel meg hirtelen megváltozik a közérzeted?


Oké ideges vagy, ez van, mindenki túlesett rajta. Zuhanyozz le, sétálj egyet, és ne görcsölj rajta. Ne akard megváltani a világot az utolsó napokban, haladj a saját tempódban, és bízz magadban kicsit. El kell fogadnod, hogy véges határai vannak minden ember teljesítőképességének, és ha nem sikerül úgy ahogy szeretnéd, max. majd mész belőle jövőre megint. Ezerszer nagyobb problémáid lesznek még az életben, úgyhogy higgadj le.

2016. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem higgadok le mert nem akarok jövőre érettségizni.. most vegyenek fel ha már ennyi energiát belefektettem. Ez nem úgy megy hogy fél évig ki sem mozdulok itthonról, mert írásbelikre készülök, aztán 3 hétig megint nem mozdulok ki mert szóbelire készülök és a végére nem vesznek fel. Ez nem így működik.

Nem akarom... csak nem tudom hogy még mit vessek be hogy tudjak koncentrálni.

Iszom a kávét, eszem a memolife-ot minden szart csinálok hogy a koncentrációs képesség jobb legyen és csak szarabb....

2016. jún. 6. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts egy nap szünetet mindenképpen. Azon már nem múlik szerintem semmi, és utána lehet hogy sokkal jobban fog menni. Amúgy lehet az is abaj hogy túl szárazon tanulod az anyagot és már besokkaltál tőle. A törit tanulhatod pl. zanzatv-n is ha pont passzol a tételeddel vagy ilyesmi. :) Én is most érettségizem, sok sikert és kitartást! :D
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De, így működik. Az iskolából és a szülők mellől kicsit másképp fest az élet, de sajnos NEM ÚGY MŰKÖDIK, hogy mindig az van amit én akarok. Itt a befolyásoló tényező az lesz, hogy rajtad kívül voltak e jobb képességű jelentkezők, mert ha igen, akkor nincs miről beszélni. Ha becsülettel megdolgoztál érte, akkor hidd el nekem, az se baj ha nem sikerül. Majd fog. Ha valóban ennyire ez a nagy álmod, akkor jövőre még nagyobb erővel vághatsz neki. Amennyiben meg mégis sikerül, akkor fölöslegesen stresszelted agyon magad.


A kávét meg az ilyen hülyeségeket hagyd, többet ártassz vele, valószínűleg ettől van ilyen rossz közérzeted.

2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Zanzáról próbálom éppen de ott félek hogy nem jegyzem meg normálisan csak felületesen.

Mivel az utolsó 6 töri tétel az olyan szinten egy nagy kaki hogy az hihetetlen. ..

Töriből a felvilágosodás utántól én mindent gyűlölök és ezek pont azok..

2016. jún. 6. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:

MUSZÁJ pihenned, legalább egy napot!

Utána a tanulás is jobban fog menni.

A kávé max. egy estére hatásos, hosszabb távon ez és főleg a pirulák jobb esetben csak hatástalanok, rosszabb esetben visszaütnek, és csak rontanak a teljesítményeden.

2016. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
irigyellek hogy ilyen problémáid vannak tényleg! örülj neki, hogy aranyéleted van :)
2016. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!