Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A barátom orvosira fog járni,...

A barátom orvosira fog járni, szerintetek van esély a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ősztől kezdi az egyetemet, más városban (80 km-re). Szerintetek mire ügyeljek/ügyeljünk nagyon, mire számítsak az elején /vizsgaidőszakban. Amúgy elég friss a kapcsolat de én komolyan veszem nagyon
2016. jún. 11. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is járt orvosira. Egy párt leszámítva egyik kapcsolat se élte túl. Ott a srác fogorvosnak tanult, a lány orvosnak. Tudták mit kíván a suli. Fogalmam sincs mi a titkuk, de az őszinte beszélgetés szerintem segíthet.
2016. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se élte túl a párkapcsolatom az egyetemi átmenetet. Talán visszagondolva, nagyon sok türelem kellett volna mind a két részről.
2016. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább azon múlik, hogy mennyire vészelitek át az egyetemi és a környezetváltást. Az egyik fél költözése vagy életmódváltása mindig veszélyes egy kapcsolatra, nem hiszem, hogy sokat oszt vagy szoroz hogy épp orvosiról van szó.

Vizsgaidőszakban ne nagyon várd el a találkozást, de azért persze tartsátok a kapcsolatot. Előfordulhat, hogy valakinek nincs egy fél napja utazásra + találkozásra, de a telefont felemelni 5 mp, nincs az az elfoglaltság, ami mentség lenne arra, ha valaki ezt elhanyagolja.

2016. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem itt az a fontos, hogy mennyire tartotok ki egymás mellett és mennyire vagytok hűségesek, elhivatottak és, hogy mennyire szeretitek egymást feltétel nélkül
2016. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Saavedro ***** válasza:
Barátnőm se fogta fel ezt az egészet. Neki könnyű volt, vizsgaidőszakban is kávézgatni járt, stb. Aztán mondogatta, hogy ők az 'emberséget tartják fontosnak, nem azt, hogy poros robotok legyenek'. Ott is hagytam.
2016. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Mindenki szidja az orvosokat, hogy mennyire zárt közösség stb, de aki nem járt orvosira, az ezt nem értheti. Azt sem, hogy milyen, mikor végigtanulod a szorgalmi időszakot, a vizsgaidőszakot, és így is szinte ugrálsz örömödben egy kettestől pl anat szigorlat. Ja, és még ezután megkapod, hogy neked milyen könnyű, mert csak 5 vizsgád van. Szóval amennyi utálat, lenézés, irigység ér egy medikust az egyetem alatt, nem is csoda, hogy a végén már csak kollégákkal barátkozik.
2016. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!