Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tétel csere történhet?

Tétel csere történhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Már minden tételt tudok :) Csak kíváncsiságból érdeklődök ^^


Az osztály 16-17-18-ra lett beosztva szóbelizni.Én 18-án fogok.Tételezzük fel,hogy az első borítékban,ami 1-es számmal van jelölve abban van Károly Róbert gazdaság politikája ,míg a másik boríték,ami 18-as számmal van jelölve az a Az első világháború című tételt tartalmazza. És ezeknek a borítékoknak a tartalmát felcserélhetik? Azaz az egyes számmal jelölt borítékban lehet az első világháború és a 18-as számmal jelölt borítékban pedig Károly Róbert? Vagy a tanárok hagyják az eredeti borítékban az adott tételt?



2016. jún. 14. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom nem lehet beszámozni a borítékokat. Van, ahol nem is teszik borítékba a tételeket.

De úgy gondolom, hogy ha - valami csoda folytán - mégis be lennének számozva a borítékok, akkor azt a tanár a nap végén összekeveri.

2016. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Tavaly infóból érettségiztem és akkor be voltak számozva a borítékok. Azt hittem nem keverik össze a borítékok tartalmát :(
2016. jún. 14. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A tanár jóindulatától függ, ha nagyon jófej, akkor ilyen esetben nem keveri össze, de szerintem nem lesznek számozva a borítékok. Nálunk pl csak magyarból voltak borítékokban a tételek. Töriből és nyelvből csak sima papírfecnit húztunk.
2016. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem ,köszönöm :)
2016. jún. 14. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem számozzák a borítékot.. de ha mégis számozva van kétlem, hogy sorrendbe lenne benne a tétel
2016. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy mégis hogy? Megtanulod a 18-as tételt és mintegy rendelésre kihúzod a 18-as borítékot?
2016. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék az elnök, azonnal kicseréltetném az összes számozott borítékot. Sose láttam még ilyet.
2016. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A papírfecni is elég meglepő. A vizsgaszabályzat ugyan nem írja elő a borítékot, de ez a szokás, és el is várható, hogy biztosan szabályos legyen a húzás.
2016. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jójó persze,rosszul fogalmaztam. Nem szó szerint kell érteni a papírfecnit. Minden tétel ugyanolyan vastagságú papírdarab volt (→ egy A/4-es lap kb. 5 cm-enként elvágva).
2016. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!