Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik ötlete ez a kötelező...

Melyik ötlete ez a kötelező 50 óra közösségi szolgálat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen logika alapján történhetett ez a döntés és ki találta ki. Hogy a szarszedésből nem szerzek semmi munkatapasztalatot, arra az életemet rá merném tenni. Meg mi ez, hogy ingyen és bérmentve kell ezeket csinálni? Így is iskola után egy csomót kell tanulni, és amikor nyári szünet van több, mint két hetet erre kéne elpazarolni, mert hogy csak 3 órát lehet maximum dolgozni egy nap.

2016. jún. 15. 18:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó.. de pont ezt írtam az első kommentemben is.. ő is kereshetett volna ilyet, ami számára is SZÓRAKOZÁST jelent, (amit ő is írt, hogy eltöltené azzal a szabadidejét), ugyanúgy elfogadják azt is.. nincs előírva hogy ezt az 50 órát csak asuli által előírt helyen és időben dolgozhatja csak le..
2016. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert a szórakozás sem csak a buliból, ivásból áll :) csak nyitott szemmel kell járni és mindenki talál valamit.
2016. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Óvodába legyek pár taknyossal, akik úgy is valamit csinálnak és majd utána én legyek leb..szva? Kösz nem. (ez történt a haverommal)


Valami büdös állatmenhelyen lapátoljam a szart? Ezt csináltam eddig 20 órát.


Van ezeken kívül bármi más ami lényegében eltérő? Szerintem nincs. De nem baj, osztálytársam mondott egy helyet ahol le lehet őket fizetni és beírják az összeset. Azt meg simán megkeresem nyári munkával, amiért fizetnek is, és 6x jobb mint szart lapátolni.

2016. jún. 15. 19:22
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

Látom a hozzàszólàsom lényegét nem értetted..

Bàrmi kb, ami szórakozás lehet, elfogadtatható. Ilyen akár ha valamilyen rendezvényen vagy ott szervezőként pl..


Ne mondd már h semmi olyan nincs ami a pénzen kívül téged érdekel és szórakozásnak tudnád felfogni

2016. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

#13 Én egy részét a helyi könyvtárban dolgoztam le, 1 hónap diákmunka volt, fizetéssel és ráhúztam 2 hetet önkéntesen. A többit a városi művelődési háznál tudtam le, rendezvényeknél segítettem pakolni. Illetve résztvettem iskola által szervezett munkákban is pl takarítás. Aztán még több órám is lett mint kell (55).


Nem mondom, hogy végig élveztem, de nem haltam bele, néha még jól is éreztem magam.

2016. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ki otlete volt de a beszelgetesbe bekapcsolodva:

en vegigcsinaltam az 50 ora munkat. petrezselymet szedtem meg kukaszsakokat osztogattam, tapasztalataim:

a rendszere rossz, nincs megszervezve atgondolva

amit biztosan megtanult minden fiatal altala: hamis konyveles (kulonbozo napokra kellett beirni az orakat a szabalyok miatt,

valakiknek csak ugy megadta edzo ismeros...)

amugy aki arra hivatkozik, hogy apuci anyuci pici fia most majd igy aztan megtanulja mi a munka, sajnos teved mert pont az ilyen diakoknak intezik el, hogy meg ennyit se kelljen ledolgozniuk

nekunk nagyon nehez volt egyaltalan munkahoz jutni, valogatasrol nem is almodhattunk

igazabol nem voltak komoly munkak kb 0 felelosseg volt mindenkin nem szamitott hogyan csinalja meg semmi erdekeltsege nem volt a diakoknak (ugyse rugjak ki ugyse kapnak penzt csak legyenek ott testben..) szerintem ezek miatt pont hogy semmikeppen sem ad a fiataloknak realis kepet arrol, milyen dolgozni..

2016. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16-os erről van szó... Baromság az egész
2016. jún. 15. 20:22
 18/23 A kérdező kommentje:
Milyen rendezvényről zagyválsz te itt? Itt kb szarlapátoláson kívül meg hülyegyerekek után gondoskodáson kívül semmi nincs
2016. jún. 15. 20:24
 19/23 anonim ***** válasza:
11%
#18 valszeg a tanáraid is pontosan ugyanígy vélekednek
2016. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem igaz hogy baromság ez az egész.Én megismertem egy szervezetet ami az autizmussal élő gyermekekért van és nagyon élvezem a "munkát". Senki nem azt mondta hogyha nem szereted a gyerekeket akkor óvodába menj.Van több lehetőség csak azt válaszd ki ami érdekel.Például lehet színházba is menni meg katasztrófa védelemhez és ép elméjű ember az ilyenekből tud tanulni.És 50 óra az életedből meg nem sok.Legalább hasznosan töltöd el ezt az időt.És rá fogsz jönni hogy milyen jó érzés segíteni másoknak.Szerintem.
2016. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!