Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik ötlete ez a kötelező...

Melyik ötlete ez a kötelező 50 óra közösségi szolgálat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen logika alapján történhetett ez a döntés és ki találta ki. Hogy a szarszedésből nem szerzek semmi munkatapasztalatot, arra az életemet rá merném tenni. Meg mi ez, hogy ingyen és bérmentve kell ezeket csinálni? Így is iskola után egy csomót kell tanulni, és amikor nyári szünet van több, mint két hetet erre kéne elpazarolni, mert hogy csak 3 órát lehet maximum dolgozni egy nap.

2016. jún. 15. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
#10 de adót fizetni kötelező, miért nem azt a példámat emelted ki? Is mert az ervelesed csak részlegesen helytálló
2016. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
A te érvelésed még részlegesen sem helytálló. A gyerekekre vigyázásból és könyvtárban dolgozásból szerinted hogyan tanul meg bárki is adót fizetni? Csak hogy akkor a te példádat is felhozzam.
2016. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem abszolút semmi baj nincs vele. Ha a sarszedés nem tetszik, keress más helyet.

Én tavaly, 9. osztály áprilisában letudtam, nyárra meg már 83 órám lett.


Heti kétszer másfél órám ment rá: egy öreg nénivel beszélgettem, akinek ez rengeteget jelentett, és egy gyerekotthonos kislánnyal tanultam, aki meg nélkülem nem tudott volna kivel komolyan beszélgetni.

Egyik döntést sem bántam meg. Nekem nem sokba kerül, és hatalmas lelki feltöltődést nyújtott.

És április után nem azért nem hagytam abba mert késsel kergettek, hanem azért, mert a néniért meg a kislányért is úgy éreztem, felelősséggel tartozom.

(Arról inkább kussolok, hogy a nyaram első hetét egy gyerektáborban töltöttem. Nem, nem azért, mert otthon ostorral vernek.. Hanem azért, mert ott szükség volt segítőkre, nekem meg az a hét még pont szabad volt, a gyerekeket is szeretem, szóval semmi okom nem volt rá, hogy otthon nyalassam a sggem. Kaptam érte 18 órát.)


Szerintem válassz magadnak más helyet, ha ennyire sír a szád, ne a rendszert hibáztasd.

2016. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!