Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek gha az osztalyfono...

Hubabuba98 kérdése:

Mit tehetek gha az osztalyfonok kijelentette hogy nem hajlando elvinni osztalytaborba, es ezt azzal magyarazta hogy mint osztalyfonok eldontheti wtf?

Figyelt kérdés
Emelett fontos tudni hogy emailben kijelenettte hogy viselkedesem kiszamithatatlan, teljesen alaptalanul, ennek a bizonyitvanyomban es az eletben semmi jele nincs, Es tudtommal ilyet csakis pszihiater allapithat meg, es wtf. Mivel kovetkezo szeptembertol mar nem abba az osztalyba fogok jarni ezert allitasa szerint nem felelos ertem, pedig meg mindig az osztaly tanuloja vagyok mert meg hivatalosan nem iratkoztunk ki mit tehetek plox halp ftw #korruptpedagogus
2016. jún. 19. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Az irományod alapján tényleg hülyén viselkedsz, csak ugye mindig a tanár a hibás, mert te egy kis angyalka voltál. Egyébként megnyugodhatsz, az ofő eldöntheti ki mehet és ki nem, és bizony nagyon jól teszi, hogy téged otthon hagy, talán kicsit elgondolkozol a viselkedéseden.
2016. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Az osztályfőnök eldöntheti, általánosban nálunk is volt mindig 2 olyan ember, aki nem jöhetett. Ők voltak az osztály "alja", a magatartásuk borzasztó volt és csak azért "rugdosták át" őket, mert akkor még tovább kellett volna tanítani őket, az írásod alapján hasonlítasz hozzájuk.
2016. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mi az az osztálytábor, de nem olyannak túnik, ami alanyi jogon jár, vagyis nem kötelezhető atra, hogy elviselje a jelenlétedet.

Egyébként az írásképed tényleg kiszámíthatatlan.

2016. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ilyet csak fegyelmi tárgyalás esetén lehetne... Ami meg Kérdező irását illeti, lehet, hogy telefonról, vagy tabletről irt... Mindenesetre szerintem beszélj az igazgatóval, de azért lehet, hogy van igaza az ofödnek is, az is lehet, hogy nem, igazából ezt mi nem tudjuk megitélni.
2016. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem ilyet csak fegyelmi tárgyalás esetén lehetne"


- Ugyan miért? Van ilyen, a jogszabályban meghatározott fegyelmi büntetés?

2016. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán értem, hogy attól miért „korruptpedagogus”, mert nem akar elvinni az „osztálytáborba”, az viszont biztos, hogy az alapvető normákkal nem vagy tisztában, például ilyen helyre nem írunk olyat, hogy „wtf”.


Szívesen meghallgatnám a másik oldalt is ezzel kapcsolatban, valószínű, hogy nem azért nem enged, mert iskolát fogsz váltani.


Szüleid mit szóltak ehhez?

2016. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
Semmi baj az irományával a kérdezőnek, tök szépen fogalmazta meg mondandóját, csak kicsit szarkasztikusan, 21.-dik századiasan hashtagekkel megtoldva :D
2016. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytáborban az osztályfőnök vállalja érted a felelősséget, ha valami bajod lesz, mert nem fogadsz neki szót, őt szedi elő és ha úgy van ő kerül börtönben.

Had döntse már el az osztályfőnök, kiért vállal felelősséget.

2016. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!